CS 1.6 ( ADRIA - gaming )

CS 1.6 ( ADRIA - gaming )

Početnik
evo ga skinut i u procesu instalacije,,,ulazim ubrzo samo neka mi neko pomogne kako da udjem na taj server,vidim ima ip ali gdje je ukucati i sl,,hvala:cool:
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
evo ga skinut i u procesu instalacije,,,ulazim ubrzo samo neka mi neko pomogne kako da udjem na taj server,vidim ima ip ali gdje je ukucati i sl,,hvala:cool:

ides find server ,add server i ovaj broj 193.104.68.61:27026 i join server ;)
 
Početnik
Anes_mo je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
evo ga skinut i u procesu instalacije,,,ulazim ubrzo samo neka mi neko pomogne kako da udjem na taj server,vidim ima ip ali gdje je ukucati i sl,,hvala:cool:

ides find server ,add server i ovaj broj 193.104.68.61:27026 i join server ;)

hvala puno Anese ;)



evo ga ja usao,ajmo ljudi da se ubijamo :lol::cool::cool::cool::cool::cool:
 
Član
Ja bio jucer, bilo par igraca, samo server hoce zalagovat ponekad i ne resetuje "partiju" svaki put, pa na manjim mapama fali nekih puskica ponekad. I nije mi se svidjelo sto mi neda da upalim "spectator" mod, pa kad mislim da je neko citer, ne mogu to sam provjeriti prije nego ga prijavim. To mi je beze, ostalo ok...
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Ja bio jucer, bilo par igraca, samo server hoce zalagovat ponekad i ne resetuje "partiju" svaki put, pa na manjim mapama fali nekih puskica ponekad. I nije mi se svidjelo sto mi neda da upalim "spectator" mod, pa kad mislim da je neko citer, ne mogu to sam provjeriti prije nego ga prijavim. To mi je beze, ostalo ok...

To za spec cu ispraviti preko veceri, a za lag...tu nista ne mogu...
 
Član
tibore puska te ubila dolazi :lol:

eo jedan isjecak :D[attachment=39191]
 

Prilozi

  • hl 2011-03-07 20-20-59-53.jpg
    hl 2011-03-07 20-20-59-53.jpg
    52,1 KB · Pregleda: 39
Član
kad nea megana citera :lol::lol: ja najbolji

[attachment=39192]
 

Prilozi

  • hl 2011-03-07 20-51-44-29.jpg
    hl 2011-03-07 20-51-44-29.jpg
    64,4 KB · Pregleda: 19
Top