CRX jedinstveni xD

CRX jedinstveni xD

Član
RE: da i ovde okacim CRX-a :)

evo nekoliko slicica novih, naime promjenio sam letvu volana, zadnje opruge i plocice, diskove sam takodje kupio, ali mi nisu bili potrebni, pa ce biti zamjenjeni za krajnice...onda sitnice poput filtera za vazduh, koji je neki prosjecan, brisaci extra i tako... :) . Veliko hvala Esmir_crx na pomoci ;)

[attachment=32072]
[attachment=32073]
[attachment=32074]
[attachment=32081]
[attachment=32075]
[attachment=32083]
[attachment=32082]
[attachment=32080]
[attachment=32076]
[attachment=32077]

[attachment=32084]


i da, zaboravih, gume sam uzeo nove...

[attachment=32085]
[attachment=32086]

;)
 

Prilozi

  • Slika0093.jpg
    Slika0093.jpg
    442,4 KB · Pregleda: 4
  • Slika0095.jpg
    Slika0095.jpg
    448,5 KB · Pregleda: 1
  • Slika0098.jpg
    Slika0098.jpg
    644,4 KB · Pregleda: 3
  • Slika0100.jpg
    Slika0100.jpg
    471,1 KB · Pregleda: 2
  • Slika0103.jpg
    Slika0103.jpg
    367,4 KB · Pregleda: 2
  • Slika0104.jpg
    Slika0104.jpg
    251 KB · Pregleda: 1
  • Slika0105.jpg
    Slika0105.jpg
    264 KB · Pregleda: 0
  • Slika0107.jpg
    Slika0107.jpg
    366,9 KB · Pregleda: 2
  • Slika0108.jpg
    Slika0108.jpg
    395,6 KB · Pregleda: 8
  • Slika0112.jpg
    Slika0112.jpg
    355 KB · Pregleda: 9
  • Slika0113.jpg
    Slika0113.jpg
    516,7 KB · Pregleda: 1
  • Slika0118.jpg
    Slika0118.jpg
    221,8 KB · Pregleda: 9
  • Slika0119.jpg
    Slika0119.jpg
    247,7 KB · Pregleda: 3
RE: da i ovde okacim CRX-a :)

Hjoj ukrast cu ti gume ocam :D

Bit ce to na kraju super Hondica ,u kakvom si je stanju uzeo jbt ovo je sad mashina i po,dobro je,mozda je nekad i otkupim :)
 
Član
RE: da i ovde okacim CRX-a :)

Pozdrav, fina hondica, a pogotovo mi se felge svidjaju, al molim te mani se JC dijelova ako ikako mozes.
 
Član
RE: da i ovde okacim CRX-a :)

erol_brcak je napisao(la):
Hjoj ukrast cu ti gume ocam :D

Bit ce to na kraju super Hondica ,u kakvom si je stanju uzeo jbt ovo je sad mashina i po,dobro je,mozda je nekad i otkupim :)

sto gume? :) 65 km nove kod Milutina :icon_smile:
kakav je bio kad sam ga uzeo, sad je nov jbt :lol:

menjic je napisao(la):
Pozdrav, fina hondica, a pogotovo mi se felge svidjaju, al molim te mani se JC dijelova ako ikako mozes.

felne sam sam radio ;) JC diskovi nisam ni stavio, suvisni su mi, pa cu ih mjenjati... to imas lose iskustvo u vezi JC ili :icon_question:

:icon_smile:
 
Član
RE: da i ovde okacim CRX-a :)

SašaCRX je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
Hjoj ukrast cu ti gume ocam :D

Bit ce to na kraju super Hondica ,u kakvom si je stanju uzeo jbt ovo je sad mashina i po,dobro je,mozda je nekad i otkupim :)

sto gume? :) 65 km nove kod Milutina :icon_smile:
kakav je bio kad sam ga uzeo, sad je nov jbt :lol:

menjic je napisao(la):
Pozdrav, fina hondica, a pogotovo mi se felge svidjaju, al molim te mani se JC dijelova ako ikako mozes.

felne sam sam radio ;) JC diskovi nisam ni stavio, suvisni su mi, pa cu ih mjenjati... to imas lose iskustvo u vezi JC ili :icon_question:

:icon_smile:



JC Nije uopste los za te pare on je najjeftinija verzija posluzi dobro ako hoces kvalitet moras da platis 150 km po disku ;(
 
RE: da i ovde okacim CRX-a :)

To stoji :D Al opet se vracam na Civica,nema se love ba za CRX-a nikako,jedino ako ces ti prodavat svog opet i to za 2500 maks :D
 
Član
RE: da i ovde okacim CRX-a :)

SašaCRX je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
Hjoj ukrast cu ti gume ocam :D

Bit ce to na kraju super Hondica ,u kakvom si je stanju uzeo jbt ovo je sad mashina i po,dobro je,mozda je nekad i otkupim :)

sto gume? :) 65 km nove kod Milutina :icon_smile:
kakav je bio kad sam ga uzeo, sad je nov jbt :lol:

menjic je napisao(la):
Pozdrav, fina hondica, a pogotovo mi se felge svidjaju, al molim te mani se JC dijelova ako ikako mozes.

felne sam sam radio ;) JC diskovi nisam ni stavio, suvisni su mi, pa cu ih mjenjati... to imas lose iskustvo u vezi JC ili :icon_question:

:icon_smile:



sta god sam uzeo nije mi se bas svidjelo, to je izgleda jeftinija kopija pravih dijelova.

sto se kocnica tice mislim meni bar, valjaju Mintex plocice i recimo Meyle diskovi.
Gornje lafete imam Delphi.
........
Sa tim sam zadovoljan.

Lamela i korpa su mi poznati LUK i ni za "K" nisu.

eto.
 
Član
RE: da i ovde okacim CRX-a :)

sta god sam uzeo nije mi se bas svidjelo, to je izgleda jeftinija kopija pravih dijelova.

sto se kocnica tice mislim meni bar, valjaju Mintex plocice i recimo Meyle diskovi.
Gornje lafete imam Delphi.
........
Sa tim sam zadovoljan.

Lamela i korpa su mi poznati LUK i ni za "K" nisu.

eto.
[/quote]
Sto se tice plcica tu se mogu sloziti Mintex je dobar ali moj prijedlog Ferodo Premier, ATE i Mintex plocice one se krecu od 65-80 km u setu

Diskove bi preporucio Ferodo i Zimermann diskove oni se krecu od 40 km do 80 km po komadu

Lafete on nema ali bi mu preorucio Firmu THREE FIVE 555 extra kvalitet kostaju malo masnije ali vrijede 40 km

Lamela EXEDY to je vrh sto se mene tice set kosta oko 300 km
 
Član
RE: da i ovde okacim CRX-a :)

Joj drug ja lafete platio 370 markica :)

A ferodo jeste poznatija marka, ali znam par ljudi koji su sa feroda presli na Mintex i ja ga koristim i zadovoljan sam, tako da ne znam dal se isplati, ferodo plocice su dupla cijena mintexa, mislim da je neopravdano.

exedy sam i ja misliouzeti nije ni skupa :) mada me maestro moj nagovorio da pravim sportsku lamelu pravu :) sa olaksanim zamajcem i sa lamelom onom sa cetiri plocice.
 
Član
RE: da i ovde okacim CRX-a :)

erol_brcak je napisao(la):
To stoji :D Al opet se vracam na Civica,nema se love ba za CRX-a nikako,jedino ako ces ti prodavat svog opet i to za 2500 maks :D

ne budi lud :icon_smile: jos mi je lim ostao da uradim i novo auto :lol::lol:
 
Član
RE: da i ovde okacim CRX-a :)

menjic je napisao(la):
Joj drug ja lafete platio 370 markica :)

A ferodo jeste poznatija marka, ali znam par ljudi koji su sa feroda presli na Mintex i ja ga koristim i zadovoljan sam, tako da ne znam dal se isplati, ferodo plocice su dupla cijena mintexa, mislim da je neopravdano.

exedy sam i ja misliouzeti nije ni skupa :) mada me maestro moj nagovorio da pravim sportsku lamelu pravu :) sa olaksanim zamajcem i sa lamelom onom sa cetiri plocice.

tlafeti su bili nekada toliko ali nema potrebe sve da se mijenja kada moze samo gornja kugla ako nisu otisli seleni na lafeti a vecinom nisu.Kazem ferodo je po meni bolji od mintrxa ali vozio sam i na mintex-u 1 godinu Crx-a i bio sam prezadovoljan.Lamelu mozes napraviti To ti je Sinter lamela imam covjeka koji moze da ti to napravi u Tuzli
 
Top