CRX ED9 '92

CRX ED9 '92

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
andre306 je napisao(la):
prejaka hondica, imao jednu, da nije na prodaju slucajno???

Ne znam ni sam...uložio sam previse u nju a u međuvremenu ostadoh bez posla...pisam pametan. Možda kroz-mjesec dva, al nije nista sigurno:icon_confused:
 
pdarijo je napisao(la):
P.S. ovih dana je na stock oprugama i zimskim gumama - jbg, zima :icon_cry:) pa da je ne slikam takvu evo slike od prije mjesec-dva-tri...


druze vecina nas ima, a SVI bi trebali imati zimski setup...sto se mora, mora se...nema sramote brate ;)
 
Član
nije losa honda na slikama inace to ne mora nista znaciti dok ne vidis auto ipak je cuvaj vidim kazaljke su crvene da nije bio vti motor u njoj prije tog D16A9? ;););)
 
Član
Esmir_crx je napisao(la):
nije losa honda na slikama inace to ne mora nista znaciti dok ne vidis auto ipak je cuvaj vidim kazaljke su crvene da nije bio vti motor u njoj prije tog D16A9? ;););)

Nije, nije Vti...bio je D16A8 (napisao sam u uvodu)...to samo sam stavio sat sa Vti-a, nisam imao drugi.
 
Član
pdarijo je napisao(la):
Esmir_crx je napisao(la):
nije losa honda na slikama inace to ne mora nista znaciti dok ne vidis auto ipak je cuvaj vidim kazaljke su crvene da nije bio vti motor u njoj prije tog D16A9? ;););)

Nije, nije Vti...bio je D16A8 (napisao sam u uvodu)...to samo sam stavio sat sa Vti-a, nisam imao drugi.
ok ako treba neki dijelova imas pm :)
 
Član
pdarijo je napisao(la):
OK! Hvala...ako zatreba, mada imam i ja jos jednu u dijelovima
onda nemas brige to je ogromna predost vjeruj mi :)
ja sam do sada imo 4 crx-a i uvijek sam imo u zamjeni jednog za svaki slucaj i isplati se takodje i sad imam jednog civica u rezervi :):cool::cool::cool::cool:
 
Član
Esmir_crx je napisao(la):
pdarijo je napisao(la):
OK! Hvala...ako zatreba, mada imam i ja jos jednu u dijelovima
onda nemas brige to je ogromna predost vjeruj mi :)
ja sam do sada imo 4 crx-a i uvijek sam imo u zamjeni jednog za svaki slucaj i isplati se takodje i sad imam jednog civica u rezervi :):cool::cool::cool::cool:

meni je prije možda neki 2 il 3 godine umakla preluda neko uzo prije mene,
bila ista moja nešto joj falilo,al dok sam čuo da se prodaje ošla jbg.
a da je bilo otplatilo bi se nama ;)
 
Član
meni je prije možda neki 2 il 3 godine umakla preluda neko uzo prije mene,
bila ista moja nešto joj falilo,al dok sam čuo da se prodaje ošla jbg.
a da je bilo otplatilo bi se nama ;)
[/quote]
cekaj i docekaces svoju vozilicu samo treba vremena i para :)
 
Član
Esmir_crx je napisao(la):
meni je prije možda neki 2 il 3 godine umakla preluda neko uzo prije mene,
bila ista moja nešto joj falilo,al dok sam čuo da se prodaje ošla jbg.
a da je bilo otplatilo bi se nama ;)
cekaj i docekaces svoju vozilicu samo treba vremena i para :)
[/quote]

Baš tako...
 
Član
pdarijo je napisao(la):
NITRO je napisao(la):
pdarijo je napisao(la):
Dakle,
CRX 1.6 16v DOHC, nekad bio D16A8 od 125 KS, sada D16A9 od 133KS, (ona bez katalizatora ;)) iz '93 god. koji me kostao trecinu auta, al isplatilo se!!
Motor je stock, tako ce i ostati! Spustena, nesto malo izduv, KN filter, zadnji lonac Suzuki GSX-R 1100 ;)
P.S. ovih dana je na stock oprugama i zimskim gumama - jbg, zima :icon_cry:) pa da je ne slikam takvu evo slike od prije mjesec-dva-tri...
lijepa honda al ipak je 91' jer su se do tad radile,onda su krenule crx el sol
:)))

To je onaj fazon da neki model 'preleti' godinu unaprijed kao i ona sa generacijom '86-'87 (recimo imaš stari model '87 g.p. a ustvari je pravljen do '86 ????) i sa Civic-om '91-'92...To nekad pravi zbrku kod kupaca!! Tako da je stvarno rijetkost naci ovaj model CRX-a '92 godište. A drugi motor koji sam ubacio je izvađen iz Honde CONCERTO '93 koji je pravljen do '95 al se taj isti motor u crx ubacivao do '91. Znam za dvije u Mariboru (Slovenija) koje su '92 g.p. ;) Eto...

ok al proizvodile su se do 91' i to je kraj a to prva rega i sl, je drugi par čarapa:)
vjeruj znam imo sam i ivt i ed9 i još puuuno hondi:)
 
Joooooj jest lijepaaaaa:icon_eek:

Prelijepa,ja je ne bi prodo nikad.

Jooooj obozavam ovo auto,hajd cekaj da skupim para (za par godina :icon_sad: )

Nemam rijeci,skoro stock,a prelijepa.***** ti NEmanje para:icon_evil: ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top