CRX cimanje pri saltanju

CRX cimanje pri saltanju

Član
Imam jedan problem koji mi bas smeta..ne znam kako da ga otklonem...rijec je o hondi crx 89 godina...motor dobar svi nisaci ok....e sad u toku voznje kad pustim gas auto cimne(naglo smanjuje brzinu),kad lupim jace po gasu on cimne i povuce...al cuje se "tup" al povuce, kad pustim on cimne i smanjuje brzinu...ne znam kako drugacije da opisem...zanima me sta moze biti uzrok tome...gledo sam nosace i svi su ok,zagledao malo oko prednjeg ovjesa cini mi se sve ok...jedino kad dodam jaci gas osjetim na rucici mjenjaca kako je malo pomijera, gura gore......dosad sam imao svakakvih auta nisma imao problema sa tim....ako se nekom nesto slicno desavalo neka se javi...ako treba moze se uraditi video clip mozda ce biti jasnije o cemu se radi.
 
Član
ma skoro sam i ja sa prijateljem u kadetu gsi-u i isti simptomi mozda cak i gori....ruzan osjecaj posve...
 
Član
nisam, sutra cu ga na kanal navest,pa su pogledat sve selene i ostalu mehaniku i nosace....ne bude li bilo nista bit ce da je takav i doso iz fabrike :)
 
Član
Ako su nosaci motora ok, onda nosac mjenjaca mi jos pada na pamet.

Pogledaj i auspuh da negdje nije preblizu karoserije pa da to pravi problem.
 
Član
Ja sam imao taj problem, falsiro mi zrak tj spalo crijevo sa usisa i auto cimalo motor se ponasao kao da ce iskociti!
 
Član
ma zagledao sam ja juce,otisao je nosac motora,al onaj naprijed,ma cijelu mehaniku moram raspakovat pa ponovo sredit...
 
Top