crveno svjetlo :S

crveno svjetlo :S

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
sarena laza : :)

primjetim policijsko auto iza sebe... fino se zavezem sve kultura... normalno vozim ... kad posle par semafora ... pali se rotacija ... ajd ja u stranu kontam rutinska kontrola... on meni izadjite gospodine ... ja ajd kontam oce gepek da otvorim ... kad kaze prosli ste kroz crveno svjetlo :S... ja ono izbezumljeno kad gdje...tamo 2 semafora ranije :S... pih nisam jesam natezi se s njima ... kaze on sta cemo sad ... sto ne pazite... pazim vamo tamo pita me cim se bavish reko studiram krim... kad je to cuo sam pobjeze u auto sa blokicem ... ispuni blokic vrati mi saobracajnu... vozacku i prijatno ... pih ... i sta sad da ja kontam ... ? ide kazna ? ne ide ? sud ? sta li ce on :S ?

na tom semaforu sto dati policajac tvrdi da sam prosao... pored mene paralelno bilo auto ... i 1 jedno ispred 5 m :S ... znaci logicki je nemoguce ...da sam prosao kroz crveno ... jos ko da bi proletio sa njim 2 m iza znate svi kako vozimo kad primjetimo patrolu :S...
ajd da me kazni za nesto sto i uradim vec ovako na hinjaluk napakuje ... na prepad napisa kaznu i ispari se :S...:icon_evil:
 
Putovanja.ba
Administrator
Ma neznam, da ti ide kazna odma bi ti uvalio vec sve mozda dobijes poziv za sud, ko ce mu ga znati. Pa sta si dobio, sta pise?
 
Član
nije mi urucio na licu mjesta nikakvu kaznu... sam nest pritefterio u svoj blokic i cao kaze prijatno :S... :S...
 
Administrator
jel ti trazio podatke IME OCA, ADRESU ....ma nije ti napisao kaznu, jer da jeste dao bi ti odmah da uplatis
 

JD.

Član
arc0 je napisao(la):
nije mi urucio na licu mjesta nikakvu kaznu...  sam nest pritefterio u svoj blokic i cao kaze prijatno :S... :S...

znaci nista

ako ti pise prijavu duzan je i da ti kaze da ces je dobiti


a to sto te zapisao u blokic je samo njihova evidencija koga su zaustavljali, kad dodju na kraju smjene u stanicu da ne bude da nisu nikog kontrolisali...
 
Član
Znaci sada znam novu izvlakusu...
P: sta studiras?
J: kriminalistiku!
P: Hvala, sretan put...
:)
 
Član
P: pa ti bi trebao postovati zakon ... evo jedna prekrsajna ...da naucis dok si mlad :D...
 

IGY

Član
neces dobiti nista, sada ti odmah na licu mijesta da uplatnicu da uplatis i dobije prekrsajni nalog, na kojem mozes potpisati da se slazes, ili ne. ako se neslazes ides na sud a to kosta puno vise, troskovi suda i onda ti jos odrede vecu kaznu, a ovako kad potpises da si suglasan sa njihovom odlukom moraju ti dati najmamnju mogucu kaznu prepisanu po clanu za taj prekrsaj i duzni su ti pokazati clan po kojem te kaznjavaju.
LICNO ISKUSTVO provijereno 100%
 
Član
Ja sam se neki dan izvukao na rat... Zato ti kazem. Htjeli me kazniti sa 70 KM radi prolaska pravo iz trake iz koje se skrece desno (od Taxi doma prema Kalmanu) i ja reko moze li da se nisam vezao kazu oni 20 KM i jos malo se izvlacio i na kraju bez kazne i bez kaznenog boda prodjoh...
 
Član
stvarno ima i normalnih... mada vecina su seljacine... ne shvata on da bolje moze preventivno djelovati nekim upozorenjem ili blazom kaznom... da sad ne duljim tamo u psihologiju ... jednostavno nisu edukovani ... ili mu fali za masinu za pranje sudja a kraj je mjeseca pa mora nekog oderat...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top