crveno ili crno??

crveno ili crno??

imam u planu doboše i kočnice prebojati jer su prohrđali, e sad neznam u koju bi boju, dali je crvena izašla iz mode što se toga tiče, u mene je bijela duja...felge su poluotvorene,, sad u crno ili crveno??' volio bi i vaše mišljenje čuti...;)
 
crno mi je nekako bezveze, a crveno previse... :icon_confused:
tako da bi ja trazio neku trecu boju, npr. kao sto je adi187 rekao neka metalik siva ili nesta slicno.... ;)
 
Anes_mo je napisao(la):
Crna, iako bi fora bilo ofarbat u floroscentnu zelenu ;)

Moj fazon, išš od toga :D

dsc07116d.jpg

By erol_brcak at 2010-11-27
 
Član
Ja bih ofarbao u neku zelenu boju kao sto su ostali clanovi predlozili,ili mozda neku drugu boju.Valjda ce ti i to sa sprejom izgledati dobro.Pozz
 
u mene je crveno jest bilo malo onako cunerski kad sam tek to uradio, al uz ove chize na branicim se bas uklopilo, isto npr chize sa obicnim lipom bile su :icon_rolleyes: a sa VR-om je to buno bolje :icon_smile:

moras sa necim uklopiti ;) sivo ili crno ako nemas crveni okvir na masci ili chize na branicima :icon_biggrin:
 
imam crvenu liniju na masci, ne na branicima, a opet se dvoumim koju bi boju, nekako crno mi je bzvz, ništa lijepo za vidit, a crveno nekako previše, i strah me da ne pocrne s vremenom zbog kočnica, šta mislite, doboše u crno, na naprijed kočnice u crveno??:icon_question:
 
Top