Crveni pojasevi mk3 kupujem

Crveni pojasevi mk3 kupujem

Član
znači kupujem crvene pojaseve iz golfa 3 ....

evo slika
slika336092011021298652.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]
 
Član
Ako su u pitanju obicni pojasevi a samo crveni, ne sportski oni u 3 i ivise tacaka onda odes u hemijsku cistionicu i pitas da ti oni ofarbaju tvoje pojaseve :) ako su mogli mom kolegi uniformu kompletnu ofarbati ili sta vec nanovo koja je bila toliko izblijedila da je postala siva i kad su na kraju je ofarbali ili sta su vec radili sa njom poslije toga crna k'o ugarak :D nije poslije toga nikakve tragove ostavljala niti se ispirala. Kao nova bila i sluzila mu je jos duuugo duuugo dok nije dao otkaz i vratio im nazad crnu :D
 
Član
u pitanju su obični pojasevi....

a nije mi palo na pamet da bi ih mogao obojiti ...baš ću otići pitati....
 
Ti crveni pojasevi su inace iz golfa 3 juby...cijena je od 200E pa nadalje...znam jer sam ih ja sebi trazio...jako skupa stvarcice...a te tvoje crne nema sanse da itko oboji u crveno.....
 
Član
dzinn16v je napisao(la):
golf2 je napisao(la):
imam ti ja ideju, mozda da presvuces svoje s crvenim platnom nekim :icon_question:

Nemoguce da se nakon toga lijepo uvlaci i namotava na svoje mjesto

našao sam ih...za 70 eura komplet...a znam ja s kojeg su golfa....pa fale mi oni da kompletiram svog golfa :cool:
 

Zex

Član
Seat Cordoba znam da je isto imala crvene pojaseve (ta linija koja se proizvodila uporedo kad i Polo Clasic 6N).
 
Top