crveni đavolćić

crveni đavolćić

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Da i ja predstavim svoje malo cudo nista posebno VW Passat 1.6 TDI,ako ima ko da bi mogo odradit kakve felge mislio sam na 15 ili 16-ke,hvala unaprijed. [attachment=2292][attachment=2293][attachment=2294]
 
ne kupi moje fazone sto se tice crvenog djavola:) salim se, fino izgleda passat samo eto te neke felne nabaci bolje ce biti puno
 
Član
jaha je napisao(la):
Da i ja predstavim svoje malo cudo nista posebno VW Passat 1.6 TDI,ako ima ko da bi mogo odradit kakve felge mislio sam na 15 ili 16-ke,hvala unaprijed.

dd mi neodradjujemo felge mozemo ti samo naci prodavnicu ili nekoga da kupis a ako si mislio da neko odradi felge pogrijesio si forum ...
 
Odradit ću ti ja dođi u mostar ponesi keša i idemo u autoopremu Leko Grude pa ćemo odradit neke za min !!!!!!
 
joj da ja vozim vw,jooj za njih ima pun k... felgi kakvo je to pitanje idi u bilo koju vulkanizersku radnju ili pregledaj malo oglase,idi gdje god ima felgi i naces odgovarajuci raspon rupa za tvoj auto
Ja dosad baratao samo sa dva raspona sarafa i to:
-4x108
-4x98
 
Član
pozdrav i dobro dosao! A mozda je mislio da mu neko odradi felge u PS-u! Eto barem mu to mozete pruziti PS majstori na forumu! A za ostalo ce mu trebati kes!
 
Član
Ne postoji 1.6 TDI, samo 1.6 turbo diesel intercooler, I je simbol za direktno ubrizgavanje goriva na novijim(1.9 i 2.0) mašinama, ova maska mi se ne dopada, to auto ima i drugih otvora, dosta diskretniji po izgledu kroz koje ide zrak...a i za felge no comment, samo nemoj to na pogrešnom autu isprobati hehe. Ostatak auta je kulturan, ostavi ga manje više takvim.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top