Crvena lampica od temp...

Crvena lampica od temp...

pozdrav svima imam problem na Golfu 2 TDI crvena lampica od temperature nonstop miga,provjeravao sam vodu u boci nafali šta još može da bude
 
Član
RE: Žuta lampica od temp...

ne kontam,odakle ti zuta lampica za vodu,valjda crvena.
de to malo bolje objasni,jeli se radi o golfu 2 1.6 59KW intercooler-u ili je ko u njega uvalio 1.9tdi i sat od golfa 3.
 
Član
RE: Žuta lampica od temp...

da nije ampula(senzor) za nivo vode riknuO,ako ga ima :D
 
RE: Žuta lampica od temp...

Izvinjavam se moja greška radi se o Golf 2 1.6 GTD 51KW a evo i slike kon.tab nekada se i ugasi ali pretežno miga nonstop
dsc03702x.jpg
 
Član
RE: Žuta lampica od temp...

imao sam istog Golfa i isto mi se znalo desiti,ali nista strasno...vjerovatno neki spoj. Vremenom ce se ugasiti...:123:;)
 
imao sam sican problem, sve mjenjao, bocu sa senzorom, sat, ovo ono, sve pokusavao, na kraju se ispostavilo djek koji ide na bocu, tj na senzor u boci bio los, jedna zica se otkacila ali bila unutar gume i nije se vidilo da je otkacena, samo je ugurao dobro da ima kontakt i sve radi i dan danas kao sat,,,,,

znaci, ili senzor, ili na satu ima jedna dioda koja zna crci pa zajebava, ili je instalacija, nema sta vise biti...
 
To je samo od nivoa vode u posudi, ako je tempratura uredu samo vozi, to se u dosta golfova pokvari ili senzor ode ili nesto u tabli.
 
Član
lazarevics je napisao(la):
sipao sam premant i menjao termostat i vodenu pumpu posle toga je počela lampica da blinka

ako si to radio trebo si auto ozraciti sistem tako da auto ostavis upaljeno da se zagrije i da ventilator upali kada upali odvij cep od posude i tako 3 puta uradi sve dok ne na povratno srijevo fino voda tekla. ako tece u prekidima nije dovoljno ozraceno. probaj to uraditi i bice ok;)
 
Top