crtez - vw passat cc - burazov concepAt :D

crtez - vw passat cc - burazov concepAt :D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
fast..tuning20 je napisao(la):
edoze je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
fast..tuning20 je napisao(la):
:icon_eek::icon_eek::icon_eek:RESPEKT I PO svaka mu cast


:icon_eek:a kakvo je to cudo jbt

tablet za crtanje... ;)

koliko je para ovo cudo:icon_question::icon_question:

i jel lakse crtat na ovom hepeku

para puno :icon_biggrin: iz danske ce mu ovaj jedan lik donijet. nije mogo ovdje naci. pa cemo vidjet kolko ce tacno izaci, zavisno kakav ce naci tamo i po kojoj cijeni...
a dal je lakse crtat nemam pojma, nisam probo :icon_biggrin:
 
Član
procita on sam ove pozdrave :lol:

ma skolovace se, polahko. prvo da zavrsi sredju pa ce se kontat onda nesto za fax. u zadnje vrijeme se na msn-u cuje sa onim omerom halilhodzicem, mislim da se tako zove, onaj nas lik dizajner u mercedesu. pa mu on daje neke prijedloge i sl... ;D
 
braco kad postane popularan i bude imao novca..blago se tebi..onda ces dobiti za rodendan od njega,jednu njegovu dizajniranu masinu..:lol::lol::lol:
 
Član
black_devil je napisao(la):
braco kad postane popularan i bude imao novca..blago se tebi..onda ces dobiti za rodendan od njega,jednu njegovu dizajniranu masinu..:lol::lol::lol:

Mozda dogura do mercedesa jebacki crta one sjene i ona cuda nek crta i nek nam stavlja radove da nam ispadaju oci xD

POHVALA ZA CRTEZ
 
Član
emir_89 je napisao(la):
CoL3-99 je napisao(la):
:icon_eek::icon_eek: pre dobro
jel ovo za englesko trziste pa desno volan:lol: sve u svemu odlican rad

hehehhe, moze bit, moze bit... :icon_biggrin:

a vidjecemo kako ce crtati kad mu dodje ovo cudo

f_aaam_b6093be.jpg

Kad je vec podigao.. tablet se moze mod nas nabaviti od 2005. godine.. Ja sam svoj kupio u IT computersu.. za 140 KM, i to A4... a da je lakse crtat... nikako..
 
Član
Ne Genius... ima onu osjetlivu povrsinu, pa ako pritisnes jace.. deblje crta...

Ali nije to jedno te isto crtati rucno i preko ovog cuda... ja sam se razocarao, tesko je "crtati na prazno" i gledati u ekran..
Zato ja sad cekam Tablet PC... laptop sa touch screenom..:icon_smile:
 
Član
Genius je bezveze, probao sam....velika razlika izmedju wacom-a i genius-a...nidje djaba moj 3 puta skuplji :icon_smile:
 
Član
Ma ni ja ga ne koristim.. ali opet nije to to... tablet nije rjesenje... rekoh ja 2005, tada si ti imao 14 godina.... sada je vjerovatno puno bolji koji god da je izasao..


:icon_exclaim:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top