crosstrade.alibaba.com - Iskustva ?

crosstrade.alibaba.com - Iskustva ?

Član
Da li se neko okušao u kupovini određene robe sa http://crosstrade.alibaba.com ?

Ako jeste, kakva su iskustva, koji sistem plaćanja se koristio itd ?
 
Putovanja.ba
Administrator
Ja licno nisam, par prijatelja i poznanika je kupovalo i razlicita su iskustva, neki su prevareni neki nisu.
 
Član
Fele je napisao(la):
Ja licno nisam, par prijatelja i poznanika je kupovalo i razlicita su iskustva, neki su prevareni neki nisu.

Bem mu miša :(
Postoji par stvarčica koje jedino tu nađoh pa ajd reko prije nego se bacim u kupovinu da bar nešto saznam o famoznom alibaba sistemu :)
 
Putovanja.ba
Administrator
Gresku su napravili zato sto su placali preko western union. :)
 
Član
roki_actros je napisao(la):
Kupovao sam ja dosta toga. Sve je islo putem pay pal-a i nikad nije bilo problema.

Kako si uspio 'provjeriti' pouzdanost prodavača i jel' ih teško nagovoriti da šalju manje komada itd pošto je ovo faktički većino B2B stranica.
 
Član
ibizasa je napisao(la):
roki_actros je napisao(la):
Kupovao sam ja dosta toga. Sve je islo putem pay pal-a i nikad nije bilo problema.

Kako si uspio 'provjeriti' pouzdanost prodavača i jel' ih teško nagovoriti da šalju manje komada itd pošto je ovo faktički većino B2B stranica.

Nemas sta nagovarati, obicno na svakom artiklu pise koliko je minimum za narudzbu, ja sam uzeo VCDS ( VAG ili OBD II ) kako neki zovu, bilo je prodavaca koji su prodavali na 100 komada mini a bili je koji prodaju na komad. Uglavnom sve ti pise na stranici...

FOB Price: Get Latest Price
Port: Hong Kong
Minimum Order Quantity:
5 Piece/Pieces
Supply Ability: 200000 Piece/Pieces per Month 5 colors of handle can be selected
Payment Terms: T/T,Paypal/Escrow
 
Top