Croatian Drift Challenge - Amc Zagreb - 04. & 05.07.2009.

Croatian Drift Challenge - Amc Zagreb - 04. & 05.07.2009.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nema ih na netu. Trenutno su samo kod mene na kameri.

Ali bit ce skoro na www.drift.ba moram da sjednem i kompresujem ih.
 

IGY

Član
Dejo put prema baricama, ti je odlican no zna i biti prometan
no moglo bi se i to rijesiti, ko u filmovima da blokiramo cestu na kratko dok izdriftas jedan uspon :cool:
 
Član
IGY je napisao(la):
Dejo put prema baricama, ti je odlican no zna i biti prometan
no moglo bi se i to rijesiti, ko u filmovima da blokiramo cestu na kratko dok izdriftas jedan uspon :cool:

Samo ponesemo motorole da se mozemo organizovat :D

I ja sam voljan pomoci, samo zovite

Ova me disciplina interesuje samo tako
 
Član
neznam kakvo je stanje na butmiru na poligonu ???
mozda da se vidi sa BiHAMK-om za poligon njihov ....

na baricama jedino sto ima onaj parking koji nije na ravnom nego ima uspona il ti ga nagiba nije na ravnoj povrsini a radnim danima je prazan.....
 
Član
Da da put za Barice ;)

Tojotu sam probao prema gore i bilo je mjesta, doduse kraca je dosta od Nissan-a. Jedino je sto ima saobracaja :( a ne bih volio da nekome zasmetam jer nije mi u interesu da me pamte po losem ;)

Mozda parking nije los. HM mogao bih veceras odletiti sa N-om gore i probati.

Zvali smo BIHAMK vezano za Butmirski poligon i odgovorili su nam da nije u njihovom posjedu. Na pitanje ciji je nista nam ne rekose. Vrlo moguce da je "Radov".
 
Član
treba probati
raspitati se
najbolje bi bilo da se cuje neko sa auto.ba posto su oni organizovali par takmicenja dole i oni moraju znati cije je to a sto se tice parkinga na baricama mogo bi gore dejo bez problema ;)
 
Član
xlxymv.jpg


11waps7.jpg


2ebvp15.jpg


whfh47.jpg


25zklqe.jpg


Zadnja krivina, rezultat je 12:18 za Gregora, Dejan je u vodstvu samo treba da prodje zadnju krivinu, okrece se, Gregor Sedlar ga prelazi i uzima vodstvo od 12:28. Da je Dejan samo odvezao dobio bi dovoljno bodova da prodje u cetvrtinu finala. Svaka cast Dejo!

fotografije preuzete s drift.hr

15mhfuw.jpg
 
Član
Evo i jedan fenomenalni video.

Momci su ga odradili za 10


CDC ROUND 1
http://www.youtube.com/watch?v=el8jSp8mrLw&eurl=http%3A%2F%2Fwww%2Edrift%2Ehr%2Fforum%2Fshowthread%2Ephp%3Ft%3D671&feature=player_embedded
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top