Croatian Drift Challenge - Amc Zagreb - 04. & 05.07.2009.

Croatian Drift Challenge - Amc Zagreb - 04. & 05.07.2009.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Dejo, iskustvo je cudo, to je ono sto je i "najskuplje" , svaka cast na trudu i radu , samo naprijed, i nema ruku izbacivat kroz prozor :)

ovde mozemo organizovat da ti vozis , i par ovih sa RWD sto se znaju vrtiti oko bandera, a dje tu takmicenje???

od iduce godine nadam se da nas bude makar 2 :)
 
Član
Thx vam.

Jedino sto mogu reci je da se mora trenirati i to opasno. Za sada mogu jedino trenirati solo jer nemam skim u tvin.

A sto rece Muha iskustvo je cudo! Nemozes pola auta promjenit, ne vozit mjesec dana i otic na takmicenje. Ne ide brate.

Ma organizovat cemo mi to pa makar!
Muha ako ti bilo sta treba zovi! Auto, trening, tehnika bla bla bilo sta!

Odoh sad klikat pa kuci odmorit se a onda startaju pripreme za Srbiju 19.07.
 
Administrator
neka je sa srecom, uigravas se lagano, samo treniraj i bit ce ok, jbg drugo takmicenje (jaka konkurencija) i trebas biti zadovoljan rezultatom ;)
 
Član
Dejo svaka cast!!!
Zamalo znaci da se popnes na postolje!
Bice bolje sljedeci put! I drzi te ruke na volanu matere ti ;)
 
Član
Al' sto smo izgorili to je za pricu :lol:

@black_devil - ako si bio gore trebao si se javiti ili doci do parka vozaca ;)
 
Član
Evo jedna fotkica ;)

iemr6q.jpg
 
Član
Thx svima ;)

Ipak pogresna informacija od strane mene.
Ruka nije donjela negativne pojene ali ne donosi ni pozitivne ;)

U prevodu dizao ne dizao isto je. Malo je atraktivnije za publiku ali nista ne znaci sudijama i jos se mozes zeznuti. Ovo vazi za pravila koja po kojima se vozilo u HR. Za Srbiju cu provjeriti da li donose vise pojena.

Upravo sam gledao snimke koje je snimao Dino i vidim da sam dosta ne konstantan u voznjama. Ali sad znam kako i to rijesiti :)

Ima li neko ideju gdje bi se moglo trenirati s obzirom da su mi oduzeli parking prema Ilidzi. Dolazi u obzir sve u radijusu od 50 kilometara. Par uslova su iole dobar asfalt i da barem sa 80km/h mogu poceti prvi drift. Dolaze cak u obzir i ceste koje insu frekventne eg. planinski putevi i tako to (da neko ne pomisli nesto pogresno)!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top