Croatian Drift Challenge - Amc Zagreb - 04. & 05.07.2009.

Croatian Drift Challenge - Amc Zagreb - 04. & 05.07.2009.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
nemoj hajcat :icon_biggrin:
polako kad zavrsi zavrsi bice driftanja
nek se uradi bavaria kak spada, kaj ne
 
Član
Hajmo ljudi ko je bio na Drift Challenge kako je bilo (utisci ,Slike, Videa) ?????:icon_question: :icon_question: :icon_question:
:icon_smile:
 
ja sam bio i bilo predobro


a kad skuzim kak stavit sliku bum ih stavio

dsc00001tdw.jpg


dsc00035l.jpg


dsc00002lzr.jpg


dsc00003mnj.jpg


dsc00004xcq.jpg


dsc00005i.jpg


dsc00007l.jpg


dsc00032ygb.jpg


dsc00034zgv.jpg


nisam bas puno slikal pa to je tolko od mene pozz ljudi
 
BHT Ovisnik
kako obozavam ovu američku klasiku:icon_eek: i corsa je prejebena:icon_eek::cool:
dobre slike;)
 
Član
Evo i mene.

Bilo je odlicno! Momci su prvi put organizovali i odradili su to za 10.
Nisam pratio sta se desavala na stylu i ostalim takmicenjima ali cini mi se da je i tamo bila ludnica. Vidio sam nekoliko lijepo sredjenih masina.

Sto se tice Drifta bila je ludnica. Cini mi se 21 vozac sto iz HR sto iz SLO.
Staza odlicno postavljena na poligonu za sigurnu voznju. Bile su dvije jako zeznute krivine koje su uzimale svoj danak i naj boljim vozacima.

A ja, e to i nije bas bilo sjajno.
Prvi dan, Subota.
Treninzi islo je dobro do predkvalifikacija, u prvoj voznji sam prerano inicirao i preko nosa zavrsio oruci zemlju sastrane. Nakon toga je usljedila nervoza i ostale tri voznje prosle su slicno. Na kraju 0 bodova i pocasno prvo mjesto na startu kvalifikacija u Nedelju.

Uz pomoc ostalih driftera skontalo se sta je. Lose prednje gume i pogresan setup amortizera.
Ujutro smo naprijed postavili bolje gume a dotadasnje prednje poslali za kaznu nazad na spaljivanje!
Podesili amortizere i onda je krenulo. Nedelja trening prosao super.

Kao naj losiji iz predkvalifikacija startao sam prvi. Sto moram priznat i nije lose. Odes prvi i zavrsis posao i onda si miran. Malo sam nakupio energije od publike i raspalio. Prva voznja super ali sam pravio gresku u neznanju. Izbacivao sam ruku kroz prozor u toku voznje ali to donosi negativne pojene :( To sam radio u sve cetri voznje. U jednoj sam cak i kiksao zbog toga. Elem Kvalifikovao sam se u TOP 16. Mislim da su se svi iznenadili. I ja bi se iznenadio nakon onakve Subote.

U tvin drift idem sa Slovenackim vozacem, momak je aktuelni prvak. Prva trka 10 - 0 za mene. Druga 10 - 0 za njega tako da smo prvu trku odradili nerjeseno. Druga trka prva voznja on vodi i dobiva 8 - 2, druga voznja gdje ja vodim 10 - 0 za njega jer sam se ja okrenuo u zadnjoj krivini aaaaaaaaa! i tu je kraj :(
Momak zavrsava na kraju kao treceplasirani.

Rezime,
Eh kad bi kod nas mogli organizovati ovako nesto!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top