Croatian Drift Challenge - Amc Zagreb - 04. & 05.07.2009.

Croatian Drift Challenge - Amc Zagreb - 04. & 05.07.2009.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Preneseno sa www.drift.hr

ja idem ... imal neko jos zainteresovan ?? Znaci nije samo drift nego je i style!!!!

plakatfinmanji.jpg




Experior, AMC, Power Tuning i Drift klub organiziraju prvi oktanski DRIFT vikend u Hrvatskoj. Gledatelji će prvi puta u Zagrebu moći uživati u virtuoznim vožnjama najboljih europskih driftera. Za najvišu stepenicu na podiju borit će se drifteri iz Hrvatske, Slovenije, Srbije i Njemačke, a u njihove vozačke sposobnosti moći će se sa suvozačkog sjedala uvjeriti i brojni gledatelji. Dođite, navijajte i saznajte zašto je DRIFT trenutno najpopularniji auto sport na svijetu. Dopustite da vas šokiramo Twin Driftom koji se vozi pri brzinama od 100 km/h.

Oktanski vikend uljepšat će tunirani auti koji će boriti za titulu najljepšeg na 2. Power Tuning Style Partyu. Auti u koje su uloženi deseci tisuće eura zamutit će vam pamet a prekrasne hostese pobrinut će se za vatrenu atmosferu.

ZA PRIJAVU NATJECATELJA POSJETITE WWW.DRIFT.HR

Experior, AMC, Power Tuning and croatian Drift club are prepairing biggest DRIFT event in Central Europe. Spectators will experience drifts from best European drivers. Get hooked on drifting from co-drivers seat and enjoy 100 km/h twin-drifts on our highly technical course.

Besides drift action, we have prepared 2. Power Tuning Style Party with over 100 competitors in highly tuned and modified cars.
Numerous dancers and power girls are going to show you why Croatia is one of most beautifull countries of the world.

COMPETITORS CAN APPLY @ WWW.DRIFT.HR

AMC Centar Zagreb


Kako doći do AMC-a? / How to reach AMC Centar Zagreb?
23-drift-mapa-velika.gif


OFFICIAL TEASER

http://www.youtube.com/watch?v=h4ZTv_xrqPw
 

IGY

Član
evo ga preneseno i ovde
http://www.bhtuning.com/eventi/9

da me Deyo ne ruzi :lol::lol::lol:
 
Početnik
oj pa ja sam zaboravio, auto mi se radi, valjda ce biti gotovo do subote aaaaaaaaaaaaa
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top