Crnjak !!!

Crnjak !!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Pa stvarno zakon je samo pisan za sirotinju,nevjerovatno cime se sve ljudi bave da dodju do profiti....

Balkan = Divlji Zapad
 
Član
Evo sta bi ja radio, dogovrio se sa frendom da on digne povecu kredu, a ja da mu budem jamac, onda on ne placa namjerno, rata legne na moju platu i preoptereti je i blokira se isplata love jer je zakonom utvrdjeno koji postotak se ne smije dirati da bi covjek mogao zivjeti od plate...zatim tu kredu sto je digao frend da meni i sa tom kredom vracam ratu prijateljevog kredita, a ostatak ostavim sebi ili si kupim fin autich kod nekoga ko nece zajebat ;)
 

EJ2

Član
zena je prevarena nema sta, ali sta od kupovine automobila pravi neku filozofiju... ajd sto je digla kredzu, trebala je uzeti te pare, otici do prodavca nekog, izabrati auto, on njoj kljuc i papire, ona njemu lovu i eto...:icon_rolleyes:
 
Član
tibor987 je napisao(la):
Evo sta bi ja radio, dogovrio se sa frendom da on digne povecu kredu, a ja da mu budem jamac, onda on ne placa namjerno, rata legne na moju platu i preoptereti je i blokira se isplata love jer je zakonom utvrdjeno koji postotak se ne smije dirati da bi covjek mogao zivjeti od plate...zatim tu kredu sto je digao frend da meni i sa tom kredom vracam ratu prijateljevog kredita, a ostatak ostavim sebi ili si kupim fin autich kod nekoga ko nece zajebat ;)

Nisam bas skontao sta si ti to isplanirao i kako ces tu profitirati?!

Mislis da citav zivot otplacujes kredit, al neku malu sumu il?!
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Evo sta bi ja radio, dogovrio se sa frendom da on digne povecu kredu, a ja da mu budem jamac, onda on ne placa namjerno, rata legne na moju platu i preoptereti je i blokira se isplata love jer je zakonom utvrdjeno koji postotak se ne smije dirati da bi covjek mogao zivjeti od plate...zatim tu kredu sto je digao frend da meni i sa tom kredom vracam ratu prijateljevog kredita, a ostatak ostavim sebi ili si kupim fin autich kod nekoga ko nece zajebat ;)

Nisam bas skontao sta si ti to isplanirao i kako ces tu profitirati?!

Mislis da citav zivot otplacujes kredit, al neku malu sumu il?!


ne mozes ti bit zirant ako vec imas svoj kredit...nije banka glupa,glupi su ljudi
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top