CRNI TRANSPARENT SPREJ ZA STOPE

CRNI TRANSPARENT SPREJ ZA STOPE

Član
IMA LIM IKO ISKUSTVA SA OVIM SPREJOM,JEL S TIME PROBLEM ODRADITI STOPE U CRNO A DA SE VIDE STOPE KAD SVIJETLE,ZNACI DA NE BUDE PREVISE CRNO???
IMA LI UZETI U HERCEGOVINI IGDJE,POMAGAJTE???:icon_question::cool:
CIJENA SPREJA??
 
BHT Ovisnik
imas kupiti u svakoj trgovini boja i lakova,5km:D
ja sam uzimao u cvitkovića,preko puta zgrade ti gdje si prije bio (nezz jesi li i sada) ,radio sam stope na jetti i jos par forumasa je radilo,naneseš jedan sloj,sacekas 5-10 min pa drugi,opet sacekas i ako ti nije dovoljno treći,zavisi od kvalitete spreja,ja sam redio sebi 2 il 3 sloja,bilo je tamno kao original i dalje svijetlilo istom jacinom,sve se vidi kad se upale svijetla ;)
 
Član
CoL3 je napisao(la):
imas kupiti u svakoj trgovini boja i lakova,5km:D
ja sam uzimao u cvitkovića,preko puta zgrade ti gdje si prije bio (nezz jesi li i sada) ,radio sam stope na jetti i jos par forumasa je radilo,naneseš jedan sloj,sacekas 5-10 min pa drugi,opet sacekas i ako ti nije dovoljno treći,zavisi od kvalitete spreja,ja sam redio sebi 2 il 3 sloja,bilo je tamno kao original i dalje svijetlilo istom jacinom,sve se vidi kad se upale svijetla ;)
RADIO SI SA CRNIM TRANSPARENTOM,JEL??
IMA LI LINK OD SVOJIH STOPA DA VIDIM KAKO IZGLEDA??
 
BHT Ovisnik
ovdje izgleda matirano od sunca,ali nije

dscn0039resized.jpg



ovdje se manje-vise vidi da je dobro

2v2h06g.jpg



ako nađem okju sliku stavim,ali izgleda kao original:icon_biggrin:

da,ja sam radio samo zmigavac,radio sam i prednje zmighavce,i po suncu se vidi ;)
 
Član
staviš prvo prajmer za plastiku, isto 4-5km, kad se osuši onda lak u 2-3 sloja ali ne previše da ne bude skroz crno
 
Član
ja sam preko svojih presao crvenim sprejom, znaci vanjski dio sam presao sprejom, 2 sloja, odlicno izgleda.... dobra je i vidljivost
 
Top