Crni balans u Cazinu :(

Crni balans u Cazinu :(

Član
Putujem počesto u tom pravcu i ima dosta ljudi koji voze kao da ima je život dosadio. Nekoliko puta naleti na saobračajke i svaki put su auta 100% uništena, a i putnici ili povrijeđeni ili mrtvi. Jako auto je pouzdano auto ali i opasno auto, posebno ako ne znaš da se kontorlišeš.
 
Sve u svemu samo danas je par osoba izgubilo život na cestama, troje u Cz i jedno u Zenici čini mi se, to je što sad znam što ne znači da je i sve. Svaki komentar je suvišan jer svi znamo kako se vozi, šta se vozi i kako se vozi....
 
Član
IMG_20141213_082027.jpg


Jucer u Zenici , auto na krovu ....svi s manjim ozljedama osim jednog momka koji je ispo iz auto...al i on nije kritican...kako auto izgleda mislio sam da niko nije osto ziv....sadaka ih sacuvala sve
 
BHT Ovisnik
Vatrogasci su ga pilali pa izgleda i gore. Inace u ovo vrijeme ovdje je zeznuta krivina s pravca. Moze se dobro stisnuti iz ovog smjera,tako i u suprot. Ali tu je most, ispod rijeka teče. Rosa ogromna navecer,kao i magla,a ovdje se vide mescini toyo t1r gume,znaci ljetne. Brzina i eto belaja. Ja ga znam stisnuti nekada tuda navecer,ali oko te krivine uvijek usporim
 
Član
Ma vatrogasci su pilal krov i ostalo....al suvozaceva strana je prepolovnjena od most....po slikama , vjerovatno je prvo puko od branik , pa ga bacilo frontalno direkt u pocetak ograde....
 
Član
Piše u novinama, ovaj audi iz Cazina bio na prodaju i lola isprobavao auto...jebo te život.
 
Legend
Piše u novinama, ovaj audi iz Cazina bio na prodaju i lola isprobavao auto...jebo te život.
ujutro ga vidio na autopijaci , otac je svojim momcima valjda kaparisao auto ,..... prodavac da im pokaze kako auto ide nekih 4-5km od autopijace napravi ovo ...
uglavnom ne normalno brzo vozio , troje u crvenom golfu na licu mjesta poginuli .... odmah nisu ni za trecu osobu koja je nazad sjedila ni znali , kad se auto polalo tad su vidjeli da ih je troje bilo
strasno strasno :(
 
Član
ovo se desilo meni pred ocima cak je na snimku bilo moje auto nekako sam zaobisao..Uglavnom ovaj sa audiem je naletio 140 kroz magistralnu cestu gdje je ogranicenje 50 km h...doslovno ih je raznio, trojka se je prevrnula dva tri puta
 
Top