Crna Vectra B

Crna Vectra B

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Eee ovo je moja Vectra B, izabro sam Vectru jer mislim da ima dobru liniju, moze se lahko sredit a i jace su od Astri za te pare. Dakle Opel Vectra B 2001 godina, 1.8 16v 125 konja benzin. Od opreme: klima (doduše manuelna), grijanje u sjedištima i retrovizorima, tempomat, el. retrovizori i prozori, automatsko paljenje svjetala (nemožeš pokupit kaznu zbog svjetala;)) i ono sto manje -više ostala auta imaju.

Felge niklovane 17-ke Raze 215/45 ZR 17
Sportske  opruge i amortizeri.
Blago zatamnjena stakla.

To je samo početak onog što planiram, a primarni ciljevi su Angel eyes farovi crni (šta vi mislite ?) negdje sam  kod nekog na Audiju vidio crne, skroz su moćni, presvačenje sjedala i unutrašnjosti  u neku možda bijelu ili smeđu boju (znate, Mercedesov stil) i chipovanje. A ostalo su remus auspuh, maska bez znaka, obrve, eventualno zadnje štopke mada su mi i ove zatamnjene na ovu boju auta super po mom mišljenju, i kakve dobre zvučnike, pošto Vectra ima samo u vratima zvučnike, nema pozadi pa nema onaj zvuk i ugođaj. Pošto se ne razumijem u audio molim pomoć oko ovih: Veličina zvučnika: 30cm; Osjetljivost: 89dB; Maksimalna snaga: 1300W; Frekvencijski raspon: 188Hz-2000Hz; Nominalna snaga (RMS): 380W; Broj zavojnica: 1x4Ohm-a; Masa: 4.5 kg; Boja: Crna.   Šta trebam za njih (mislio sam dva da stavim)
 
Super Moderator
ko ti je one zvucnike ofarbo u sivo ? isto bang & olufsen haha... sala
vectra fino izgleda, svidja mi se... samo cuvaj ove niklovane felge :D
vidim presvlacit ces unutrasnjost... nemoj nikakve boje kombinirat nego presvuci u crnu kozu jer ti je sve crno i ne ide druga boja (vidio sam u puno auta takve kombinacije pa je uzasno samo je jos gore)... sretno u radovima :D
 
Super Moderator
i jos da dodam :D... ja bi mjesto farova i stopki radio nesto na motoru... jer ovi farovi i stopke joj najbolje stoje.. jedino ako jeftino nadjes original sa farove sa xenonima :D
 
Član
Hvala, hvala narode. Ma to sam ja ofarbo plastike zvučnika :)). To mi i jest bio cilj, ko Bang & Olufsen :) Veliki sam ljubitelj Audija pa sam to vidio kod  A8, laho za uradit, a lijepo za oči. Znači niko za ove zvučnike ne zna, kakvo pojačalo i šta još, ja stvarno ne znam ništa o tome.
 
Član
vectra je drama... samo mi taj volan nekako.... hmmm ne stima... al to je samo moje misljenje
 
Član
Ma i meni je nekako "debeo" al znaš, ne mogu ni njega ostavit samog crnog, pa sam i za njega uzeo presvlaku, a bilo i ljeto pa ruke samo klizile preko njega od znoja, kožni pa et. Nego iako ima 125 konja benzin, jel normalo da troši 10-11 litara, razmišljam o ugradnji plina al me strah izgubiće snage.
 
Član
kenox je napisao(la):
Hvala, hvala narode. Ma to sam ja ofarbo plastike zvučnika :)). To mi i jest bio cilj, ko Bang & Olufsen :) Veliki sam ljubitelj Audija pa sam to vidio kod  A8, laho za uradit, a lijepo za oči. Znači niko za ove zvučnike ne zna, kakvo pojačalo i šta još, ja stvarno ne znam ništa o tome.

vektra je odlicna, felge su super
za pomoc sacekaj dok ljudi procitaju, ima ih ne brini se, pomoci ce ti oko svega ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top