Crna Mraka Od Kolege

Crna Mraka Od Kolege

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo par slika od mog kolege a i drugog komsije... ajd da ga i prestavimm  Aldijan-Pićin,ima 19godina,iz Velike Kladuše, dobar momak,nadam se da ce se ubrzo registrovati na bhtuning Evo njegove "Crne Mrake" kao sto ga on naziva[http://uploadcentar.com/img1/72043327842-dsc00091.jpg



90593290961-dsc00059.jpg
[/URL][/img]

MISLIM DA JE CETVORKA OK,FELUGE JOJ MOCNO STOJE..MOTOR JE KAO I MOG PASSATA..
 
Član
extra je sve samo zmajeve one poskidat sa zadnje sajbe i stopoke promijeniti,nekako mi vise idu tamnije na crnu boju
a felge 18 19?
 
Član
felge predobro legle, stopke mi nisu sjele...zmajevi...su prica za sebe...ali kako god ima finog potencijala :)
 
Član
Lijep golfic, felge pravo super, dobra dimenzija! :) Sto kaze lov za stopke, puno, puno bi mu stajale tamnije neke na ovu boju! A o suvisnim detaljima nek' razmisli! :)
 
Član
imaju one crne ledice slicne mojim samo crne boje,fk ih pravi ja mislim i pravo dobro stoj na crnim autima,a ako nedje led onda nek stavi fabricke one gti ili v6 tamne,mada su i ove led cini mi se
 
Član
e cuj crna mraka :icon_biggrin: pa gdje samo nalazite te nazive,al dobro,kad je vec skinuo znak trebao je udubljenje zatvoriti,a stopke :icon_rolleyes: jedino felge ok,al to je samo moje misljenje...
 
Član
HEH EVO DA SE I JA REG....ja sam vlasnik te masine ili kako vec...ma sto se tice tog auta ja bih volio samo naci par dobri slicica za zadnju sajbu ostalo bih onda polako radio...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top