Crazy Car Driving BMW M5

Crazy Car Driving BMW M5

Legend
budala ogromna :cool:

<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/gpAzXqIcWzc" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
 
Član
Da je lud jest al' ima i šlifa.
Da ne bude u komentarima da je za ovo potrebno biti samo budala, po meni nije. ;)
 
Član
Pa u jednu ruku je po meni idiot a u drugi ima veliki respekt jer kontrolise BMW-a samo tako sto je nevjerovatno :icon_eek:
a opet ova voznja ce ga ubiti ali hajd sto ce njega ubit vec ce i neduzne na cesti ubiti.
 
Legend
U jednu ruku da znam da ovako vozi po mom gradu (gdje ja vozim, gdje voze meni dragi ljudi, porodica, prijatelji) vrijedilo bi ga odrobijati..

sa druge strane, lik zna vozit sto jest jest..
 
Član
Svaka mu cast na umijecu,ali prerizicno je,jos ubiti nekoga.A ne bi mu ja bio suvozac,nema te pare :lol: :lol:
 
Član
po meni bi njega terebalo zatvorit, svaka cast na umjecu, al ako ja dobro gadjam iz puske ne zanci da trebam zac po selu pa narod gadjat vec u streljanu, tako i ovaj i ovakvi, staza ili nesto slicno..
 
Član
Grga je napisao(la):
po meni bi njega terebalo zatvorit, svaka cast na umjecu, al ako ja dobro gadjam iz puske ne zanci da trebam zac po selu pa narod gadjat vec u streljanu, tako i ovaj i ovakvi, staza ili nesto slicno..

Pitanje je kako bi se pokazao na stazi.
Po gradu, među običnim učesnicima u saobraćaju nije problem izgledati spektakulatrno sa jakom makinom.

P.S. ali umije driftati, to mu se mora priznati.
 
Član
momak vozi savrseno, neznam kad smo postali tako zli pa komentarisemo neke gluposti, momak da divlja gdje ne treba slazem se ali da zna sta radi u svakoj sekundi to se vidi i jedno veliko postovanje i svaki vozac koji vozi ispod 5 god. je sigurno veca prijetnja na cesti ili 90 % zena koje se ne razumiju u auta vec znaju samo kako se vozi za sve nas veca prijetnja tako da bi trebali skinuti kapu ovom momku i moliti boga da imate i naucite upola ovog jer nije bas lagano pocevsi i od mene sto se tice ucenja ( i cast izuzetcima sa foruma jer znam da ih ima koji znaju ), i sto se tice robijanja ja skoro svaki dan ustvari kad god izadjem na cestu divljam " divljam " vozim brze ali znam sta radim, ne radim neke stvari za koje nisam 100% siguran, volim brzinu i ne mogu da odolim gasu, pa ako neko hoce da me odrobija crni bmw e36 imaju slike i broj tablica i da nikad nikoga nisam udario niti sam bio blizu toga,najgore sto sam napravio je mozda da sam trznuo nekoga kada sam brebrzo prosao poroed njega ili mu se ubacio to je sve, i da znao sam se isprevrtati tamo gdje je saobracaj zatvoren ili udariti ali tako i nauciti kako neke stvari da uradim, tako da u opasne vozace ubrajam i one koji godinama voze polako i od jednom ih prenese i stisnu gas a nemaju pojma sta ce im brzina uraditi, treba dosta toga proci da bi dosao do ovog stadiuma voznje tako da od mene jedan veliki respect.
 
Član
Moze on znati sta radi u svakoj sekundi ali ne moze znati sta misle drugi vozaci.Ovo su ekstremno brze voznje kroz grad i to na kakav krejzi nacin.
Ne velim ja nista za skil,svaka cast al sto je previse,previse je...
 
Top