CRASH

CRASH

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
allroad je napisao(la):
a ovaj BMW 3 je sa diplomatskim tablama ako ne grijesim i zgazio je zenu il nesto tako ccc
jao od onog BMW-a (mislim da je 6) samo masina ostala ccc... i to citava...
ja bas nedavno naso neku stranicu vako slike udesa i to al sam je ugasio nakon 3 slike... uzas...

i ja sam isto odma nakon 10-tak slika ugasio ali ondje imaju i slike poginulih vozaca njihovo stanje:icon_eek: GRRRRRRRRRR
 
Početnik
Nesto i od mene:
image001be6.gif

image002ro2.gif

qqw4hm4.jpg

volvocrash1id9.jpg

volvocrash3wj4.jpg

volvocrash2uq4.jpg
 
Super Moderator
elmir je napisao(la):
allroad je napisao(la):
a ovaj BMW 3 je sa diplomatskim tablama ako ne grijesim i zgazio je zenu il nesto tako ccc
jao od onog BMW-a (mislim da je 6) samo masina ostala ccc... i to citava...
ja bas nedavno naso neku stranicu vako slike udesa i to al sam je ugasio nakon 3 slike... uzas...

i ja sam isto odma nakon 10-tak slika ugasio ali ondje imaju i slike poginulih vozaca njihovo stanje:icon_eek: GRRRRRRRRRR

na pocetku 2-3 slike bezveze vise smjesne nesta covjeka kao tigar rastrgo... ja kontam za*ebancija... kad sam vidio dalje i onu krv i ljude... :icon_eek:
 
Početnik
vec sam postavljala, ali evo posto je tema o crashes...

30.12.2003., dok je preticao, pod velikom brzinom, automobil kojeg je preticao je htio da skrene lijevo, ovaj pokusao da ga izbjegne, nagazi na trotoar, to ga odbaci, onda se malo motao oko drveta... jedini ozbiljno povrijedjen je bio vozac, na srecu, prezivio je... sad je dobar k'o zvono! ;)







 
Član
allroad je napisao(la):
a ovaj BMW 3 je sa diplomatskim tablama ako ne grijesim i zgazio je zenu il nesto tako ccc

jeste u pravu si to je taj bmw,zaobilazio je motor zatim je zakačio motor izgubio valjda kontrolu zgazio ženu i na kraju udario u zid...
nedaj bože nikome takvo što...
 
Član
Ovo je samo upozorenje nama svima koji smo na cesti svaki dan, ljudi smanjite gas, " ko osjeti kako lim puca, dugo se vremena budi nocu "
 
Audi i ona dva BMW-a stvarno:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek:
Sta su oni radili od auta ono da naprave:icon_eek:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top