CPI Formula R50

CPI Formula R50

Član
Evo da i ja predstavim svoju masinu :D

Skuter je 2007 godiste,kupljen proslo proljece sa 900 km na satu,znaci polovan ali je izuzetno ocuvan,vozio ga neki djed
U aprilu 2010 su krenuli radovi na masini

Auspuh Technigas Tec Chrome
70 ccm Malossi kit
BGM Pro karburator 17.5 mm
Promjenjene rolnice,remen,svjecica i jos dosta nekih sitnica.

Prije mjesec mi izletila digitalna tabla jeftino pa i nju kupim,u pozadini je plavo osvjetljenje. Plastiku oko instrument table sam presvuko karbon folijom.



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
Član
Fin scooter :) table su boli glava :)nisi trebao dirati cilindar niti karburator jer ti sad trosi ko nenormalan. Bolje da si uzeo sportski auspuh leovinchi ili neki drugi i jos da si zamijenio opruge na kvacilu i stavio variomat sportski za taj set i remen jos . Ionda dostelas karburator i imao bi raketu sa malko ali pab malko povecanom potrosnjoj. Sa tim sto si ti uradio potrosnja ti je sigurno duplo skocila sto znam iz visegodisnjeg iskustva sa scooterima, a i ovo sam ti rekao isto tako iz iskustva sta si trebao staviti. Sve u svemu scooter fino izgleda i dobar je :) SRETNO U VOZANJU i nigdje bez kacige :)
 
Super Moderator
fin skuja 70 kubika ovo fino ide sigurno
samo da te ne zeza ta tabla digitalna jer ona inace kod tih skutera pravi probleme
sretno dalje i daj nam kakav clip da ga cujemo kako zuji i da vidimo kako ide ;)
 
Član
jako fin skuter...svidja mi se masina..al to sad trosi kisu boziju...auspuh je malo cudno postavljen ali...i meni se kodovog skutera ne svidja jedino prednji kraj...ruzna nekako...i sa srecom vozanje =) ;);)
 
Član
Ma vala i ne trosi bash puno,mozda do nekih 4l max, al ja to slabo pratim, tj nisam ni provjerio kolko trosi od kako sam stavio ovaj kit 70 ccm, znam da je sa 50 ccm trosio 2.8 L, uglavnom sad 6 KM naspem tj 3 L i to mi traje 7 dana :D a vozikam se non stop :D
 
Član
heheeh ne vozas se ti onda puno ako bude 7 dana hehehe sala :) moja Vespa trosi svega do 4L na 100km, pa ja naspem pun rezervar (10L) pa ga stucem za dan :)
 
Član
ne moguce da se vozas 7 dana sa 6km..pa moj skut trosi 2-2,5l cista serijala osim rolnica i svjecice...pa mi moze bit 2 dana kao se vozam citav dan a stane mi isto 6km ...tako da ..cisto sumnjam u to jarane...a tvoj trosi duplo sa kitom vidis i sam...
 
Član
Ma odma da ti kazem skuter ne moze trosit 2 litra da ga j*es jedino ako se vuces po cesti 30 na sat, a drugo ja da sam gledo kolko ce mi trosit skuter ne bi nikad ovo ni stavljo znaci nije mi bitno pa makar trosio i 7 litara,cejf mi je bio da malo cackam oko masineponesto naucim,sve sam ovo sam montiro, kupovo dijelove,i tak, znaci vazno mi je da skuter ide, tj da ga mogu vozit nekih 70 na sat a da nije masina na ful gasu. Dnevno predjem otprilike nekih 20-tak kilometara,znaci odem na kaficu tam vam, ako imam nekih obaveza obavim, a sad da cijeli dan sjedim na skuteru i vozikam se to mi ne pada na pamet :D to sam radio kad sam tek kupio skuter i mogu ti rec da nakon voznje od 6-7 sati na skuteru,kad sidjes s njega boli te sve zivo od pete do glave.
 
Član
znam za to..ali jarane moj trosi toliko ..po gradu uzme nepuna 3l...a kada sam na otvorenom..ne bas otvorenom kao auta..ali drzis gas dosta km ne full naravno..da lagano vozis 50-60 trosi toliko ...jer sam napunio rezervar do cepa..otisao vozao se 100km i stalo mi je opet cca 2,5 l nepuna ...tako sam ja provjerio...jes da je karb postelan na prefekt...redovno cistim zracni i filter goriva i tako je..a kad ga po gradu stani kreni onda trosi 3l i to ga ugusi ...
 
Član
ja sam imao nov taj isti skuter u stock varijanti nije trosio vise od 2.5l, presao sa njim 2500km i otiso dalje u racun ali sve u svemu nije los za te pare
 
Top