Counter STriKe 1.6 server!

Counter STriKe 1.6 server!

Član
RE: Counter STriKe 1.6 serwer!

XeNON123 je napisao(la):
Pro Gaming
IP: 193.104.68.39:27020

Popravljeni svi problemi sa adminima!
Sretno u :smajli26:

Samo sto si otisao, bukvalno 30 sec, opet rusvaj :)
 
Član
RE: Counter STriKe 1.6 serwer!

trizex je napisao(la):
XeNON123 je napisao(la):
Pro Gaming
IP: 193.104.68.39:27020

Popravljeni svi problemi sa adminima!
Sretno u :smajli26:

Samo sto si otisao, bukvalno 30 sec, opet rusvaj :)

Brate ko je pravio RUSVAJ?
Samo nickove reci :D
eno dok smo pucali bilo je sve (Y)

kavaz je napisao(la):
Ko je s nickom clasic na ovom serveru ?

Sto te zanima to?
On je Admin!
ako je bio neki problem reci i nece vise biti problema, a ni on ADMIN ;)
 
Član
Ma znas da dok si bio da je onaj 43az4 kako vec mislio da Tuning i ja imamo cheat upaljen, mi kontamo on se zeza s nama kad glupan to stvarno i pomisli , popali wh i aim, bukvalno minutu nakon sto si ti izasao :D
 
Član
trizex je napisao(la):
Ma znas da dok si bio da je onaj 43az4 kako vec mislio da Tuning i ja imamo cheat upaljen, mi kontamo on se zeza s nama kad glupan to stvarno i pomisli , popali wh i aim, bukvalno minutu nakon sto si ti izasao :D

HAHHA brate znam to, rekao mi je Tuning maloprije na serweru, i dosao je o5 da igra, alu ubrzo je napustio serwer!

Ban do daljnjeg ;)
 
Član
da mi je naletit na neki server na kojem imaju admini cesto, al da nisu retardirani :D

banovao me covjek iz cista mira, prvo kick, pa kad sam se vratio na pitanje sto me kick ka'e bezveze i ban
a igrala mi se bas mapa de_rats :icon_biggrin: zasmetalo mu haman par kilova, smrdo neki

al vidim ne igra vise i slabo ko s bht, pa nije bitno, al nek znas kakav je ;)
 
Član
kavaz je napisao(la):
da mi je naletit na neki server na kojem imaju admini cesto, al da nisu retardirani :D

banovao me covjek iz cista mira, prvo kick, pa kad sam se vratio na pitanje sto me kick ka'e bezveze i ban
a igrala mi se bas mapa de_rats :icon_biggrin: zasmetalo mu haman par kilova, smrdo neki

al vidim ne igra vise i slabo ko s bht, pa nije bitno, al nek znas kakav je ;)

HAHA ja sam cesto na serweru, i igra dosta raje s FORUMA!
Neki i imaju ADMINA!
brate samo reci NIck i nece vise biti problema! ;)
 
Početnik
Ja bi rado se prikljucio ali nemam CS instaliran,probao sma skinuti ali nevaljaju linkovi.Ako ko ima link pa da postavi ovdje da mogu skinuti i da se prikljucim ;)
 
Početnik
@kavaz hvala puno a evo instalirao eto me brzo samo dok jedem

:lol::lol::lol::lol: Dragon je dobar covjek dozvolio mi je tj pustio da mu pridjem i da ga ubijem jednom da nebi ispalo da sma ubijen 70 puta a nijednom nisma ubio.Stvarno cojk je od rijeci.Hvala dragone :lol::icon_eek::lol::lol::lol::lol::lol:


Msm da sam najlosiji igrac u povijesti CS-a stoga izbjegajite bit samnom u ekipi :D:lol:
 
Top