Corsa OPC Nuburgring Edition, najsnažnija u povijesti

Corsa OPC Nuburgring Edition, najsnažnija u povijesti

Član
Opel je danas obznanio pojedinosti o najsnažnijoj Corsi u povijesti kompaktnog modela marke iz Russelheima. Punog naziva Corsa OPC Nuburgring Edition nova se sportašica može pohvaliti još temperamentnijim karakterom nego je to slučaj kod OPC izvedenice na kojoj je bazirana. Jedinstveni status Nuburgring Editiona naglašava i podatak o svega 500 komada, koliko će ih biti upućeno na tržište.

20corsa1.jpg


Dodatnu snagu Nurburgring Edition crpi iz dorađenog turbopunjača i reprogramirane elektronike te novog ispušnog sustava. Motor je optimiziran za korištenje visokooktanskog benzina (100 oktana), a rezultat prerada je okruglih 210 KS (originalni OPC raspolaže sa 192 KS) - specifični omjer snage i obujma iznosi 131,4 KS po litri. Najveći okretni moment također je s nazivnih 230 do 266 Nm kod originala porastao na 250 do 280 Nm u ovoj posebnoj ediciji.

Na prednjoj osovini nalazi se mehanički diferencijal bez kojega se spomenuta snaga ne bi mogla optimalno prenijeti na podlogu u režimu sportske vožnje ili naglih ubrzanja.

20corsa2.jpg


Za naprednija vozna svojstva angažiran je čitav niz renomiranih imena - za potpuno novi ovjes zaslužan je Bilstein, kočnice potpisuje Brembo i odlikuju se smanjenom masom i učinkovitijim radom pod velikim opterećenjima, a za reprogramiranje kontrolnih algoritama ABS-a, Traction Controla i ESC-a angažirani su stručnjaci Opel Performance Centra.

Model je dostupan u dvije boje, zelenoj Grasshopper i crvenoj Henna, a od običnog OPC-a izdvaja se i po novodizajniranim naplatcima dimenzija 8x18 s gumama 225/35 R 18.

Opel Corsa Nurburgring Edition može se naručiti po cijeni od 27.650 eura (cijena za njemačko tržište s uračunatim porezom).
 
Član
prejebeno izgleda u ovoj boji cak mi je bolja od opc plave, a motorizaciji ni rijeci...ali mi se vise sviđa fiat 500 aznom
 
Član
Boki::lol::lol:

Čitajući tekst sam očekivao veće povećanje snage. Ovoliko konja dobiješ kada staviš filter gljivu od 20 km:D
 
Ovdje su najvažnije promjene ipak diferencijal, kočnice i ovjes, konačno da to spominju u prvom planu :icon_smile:
 
Početnik
da bez ovog diff bi sve bilo uzaludno,auto bi islo preko nosa i bilo bi potpuno nevozljivo..mogli su ovaj diff ubacit i u serijsku OPC :cool:
 
Top