Corsa 2.0 16V Turbo

Corsa 2.0 16V Turbo

Član
Ma šta reci za Jashim-a kad covjek je bolestan i naravno da je sastavio najbolesniju corsu na balkanu po meni jos i turbo pa to nema dalje to je brate kraj svaka cast jedan od boljih projecata na forumu completan do bola svaka ti cast i zelim ti puno srece s njom poozz!! ;)
 
Član
Jamine . . . e svaka ti cast ... eee svaka ti cast ... savrsenoo ! :123: poletit cu poletit cu ! :cool:
 
Član
Hvala hvala, naravno da će biti još radova samo se treba sastaviti sa novcima

Kozu, kako je rekao jedan uvrijeđeni član ću morati dizati jer koza sa jajcima zapinje po travi pa ju to škaklja :D

Moram vidjet šta će se napraviti, ali u svakom slučaju auto mora 2 cm se dignuti
 
Član
Budući da mi je turbo već duže vrijeme bio na izdisaju jučer je rekao "zbogom"

Sreća u nesreći je ta što sam prije 2 tjedna kupio drugu turbinu koja je bila u planu za koji mjesec da se promjeni ali eto, kao da je stara znala da nova čeka u sobi :lol:



Turbina je gore i trenutno se vozim na 0.4 bar-a i ovako vrti prve 3 brzine :123:
 
Član
Trenutno je još uvijek sve serijala, 204 KS. Uskoro dolaze 470 ccm dizne pa čim zatopli ide neka faza i cca 270-280 KS
 
Nemam sta reci svaka cast,sve pohvale....;),jel ovo motor iz opel calibre 2.0t?a reci mi drug preko koga nabavljas turbinu i ostale sportske djelove i dali bih kako ja to mogao poruciti,mislio u mene rodjak stavljati na Gsi kakav turbo i jos nekih stvari pa zato pitam,moze odg. i na PM...............;););)
 
Član
svaka cast za vlasnika...... stvarno treba muke i truda, a da ne govorim novca za onako nesto... jos jedno svaka cast
 
Top