Corsa 2.0 16V Turbo

Corsa 2.0 16V Turbo

Član
izvini tek sam sad vidio ekstra izgleda mada je meni ljepsa bila dok je bila crna boja ovo su mi 2 najmilije boje ali kao crna je mnogo bjesnije izgledala
 
Član
rututuki: ma sve ok

što se tiče boje podjeljena su mišljenja. I meni je crna boja super ali što se tiče održavanja je u banani. Crvena mi ipak agresivnije djeluje, uočljivija je totalno
 
ekstra je auto svaka cast,imao sam ja jednog frenda u Solinu vozaa je corsu zutu sredjenu sad je prodo isto je bila super sredjena ako znas
 
BHT Ovisnik
koja ubitačna corsa:icon_eek::icon_eek: svaka cast,samo jel do slika pa se meni cini kao da je roza
 
Član
hebem ti moj telefon....auto ima boju od RS4 audija....hebeno crveno....nikakava pink...a i koliko znam pink je ovo http://englishrussia.com/images/pink_mania/1.jpg
 
Član
admir jahic je napisao(la):
ekstra je auto svaka cast,imao sam ja jednog frenda u Solinu vozaa je corsu zutu sredjenu sad je prodo isto je bila super sredjena ako znas

Znam Balića i znam tu corsu

alex: ne se uzrujavati :D

ljudi, boja je crvena da ne moze crvenija biti, ali je slikano u hladovini i boja totalno drukčije izgleda u sjeni i na suncu. Na suncu ne možeš gledati kako ubija
 
BHT Ovisnik
rekao sam da se cini kao da je roza,da na nju malo baca zbog slika,nitko nije rekao da je roza,smiri se:cool:
 
strahota auto...na izgled sminka,kad pogledas na retrovizor,mislis u sebi,sta ovaj hoce,nasminkao auto,a 1.1 motor :icon_question: ....al zato nisi ni stisnuo gas kako treba,a corsica te pojela :lol: :123:
jedan od najboljih projekata na forumu
sSig_youtheman.gif
 
Top