corrado spoiler??

corrado spoiler??

interesuje me ima li neko da je upucen dobro u el.semu od corrado spoilera..neznam dali je povezan sa elektronikom motora ili,u autu je 1.6 dizel ubacen..a ostala je instalacija ostala od g60 ..imam znaci modul spoilera neko je precvikao zice od prekidaca i nema prekidaca...nabavio sam prekidac od el.stakala od corrada pa sam mislio to spojiti da vidim radi li....ako nista povukao bi nove zice sa motora,samo da mogu ga znaci na prekidac pomjerati.....jer corrado bez spoilera nije corrado :)
 
nije povezan na motornu instalaciju , povezan je samo sa kilometar satom ( sa sata ocitava kad predje 130 da izadje, i kad spadne ispod 40 da se uvuce)
i znaci ispod volana u konzoli imas kutijicu kao relej neki,( 2cmX5 cm) i to mu je glavni relej koji upravlja tim spojlerom.
Struju i napajanje taj relej uzima direktno dole sa table sa osiguracima ,te sa tog releja imas samo 3 voda zica , jedan ka kilometar satu,drugi ka prekidacu za rucno podesavanje, te treci vod nazad za pokretanje motorica u gepeku tj, izvlacnje/uvlacenje spojlera.
moguce je da ti je neispravan relej/modul koji kontrolise sve to,ako je neispravan taj glavni relej, onda nece se izvlaciti ni rucno ni automatski, (postoji jos mogucnost da ti je crko i prekidac taj, a i da kilometar sat je od pasata dizela, )
a za semu ne znam, nisam kuci nazalost , u hrvatskoj sam,
da sam kuci poslikao bih ti i zapisao raspored zica ...
 
nije povezan na motornu instalaciju , povezan je samo sa kilometar satom ( sa sata ocitava kad predje 130 da izadje, i kad spadne ispod 40 da se uvuce)
i znaci ispod volana u konzoli imas kutijicu kao relej neki,( 2cmX5 cm) i to mu je glavni relej koji upravlja tim spojlerom.
Struju i napajanje taj relej uzima direktno dole sa table sa osiguracima ,te sa tog releja imas samo 3 voda zica , jedan ka kilometar satu,drugi ka prekidacu za rucno podesavanje, te treci vod nazad za pokretanje motorica u gepeku tj, izvlacnje/uvlacenje spojlera.
moguce je da ti je neispravan relej/modul koji kontrolise sve to,ako je neispravan taj glavni relej, onda nece se izvlaciti ni rucno ni automatski, (postoji jos mogucnost da ti je crko i prekidac taj, a i da kilometar sat je od pasata dizela, )
a za semu ne znam, nisam kuci nazalost , u hrvatskoj sam,
da sam kuci poslikao bih ti i zapisao raspored zica ...

prekidac sam naso za stakla ali bude steker drugaciji..modul od spoilera imam,sad dali je ispravan ili ne neznam.. :/
kmh sat je fabricki g60..ako nista ne rijesim vidjet cu povuci direktno zice sa motorica pa nesto skalemiti preko nekog releja
 
Top