Corrado KR16V - Komentari projekta

Corrado KR16V - Komentari projekta

Član
RE: corrado KR16V

edofolija je napisao(la):
dellas je napisao(la):
Bas naprotiv, ako ih ofarbas u mat crnu zatvorices skroz auto, bolje da ih ispoliras;)

ne znam jos vidijet cemo mi to...ima do kraja jos
evo malo slika sa mat felama i meni se cine ok
http://img15http://img528.imageshack.us/img528/4430/3035296337c661c645d8b.jpg3.imageshack.us/img153/5448/3014231856835fb057ebb.jpg

http://imageshack.us/photo/my-images/528/3035296337c661c645d8b.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/153/3014231856835fb057ebb.jpg/
 
RE: corrado KR16V

Nemoj druze toliko u crnu,te mat crna komplet auto,te karbon i sad jos feluge u crnu .. Previse je po meni.. Bice auto monotono,trebas nesto da razbijes to :cool:
 
Član
RE: corrado KR16V

B.M - Floyd je napisao(la):
Nemoj druze toliko u crnu,te mat crna komplet auto,te karbon i sad jos feluge u crnu .. Previse je po meni.. Bice auto monotono,trebas nesto da razbijes to :cool:
meni je ovako bas dobro ali ne mora znaciti da ce to tako ostati...fele su ove sa mojih slika na autu 16-ke RH prednje 7.5 a zadnje 9 sa falcom plus imaju distance napred 2 a nazad 3 cantimetra tako kada se auto dobro spusti i prosiri koja god boja feli bude mora biti dobro;)
 
Član
RE: corrado KR16V

Uvjek me je fascinirala svaka promjena na autu i ono sto nije o.e.m ali pobornik sam serijale i sto manje kombnacija po autu.
Ok svatko ima svoju viziju,pa tako i osoba u ovom projektu.
Dijelova od corrada ima i nisu tako rijetki koliko ja znam bar u hr.
Nije rjesenje zatvorit siber i cekat da pokaze pukotinu da bi se saniralo.
Nije po meni niti dobro zatvorit kvake,radi samog nedaj boze udesa.
Sorry nq pametovanju i blagom off-u ali danas je rijedak primjer dobrog corrada a,po meni ides malo van takvog puta.
Po meni corrado serijala sa odlicnim lakom,kw gewindma i bolesnim felgama i to je to.
 
Član
RE: corrado KR16V

MADA FAKA je napisao(la):
Uvjek me je fascinirala svaka promjena na autu i ono sto nije o.e.m ali pobornik sam serijale i sto manje kombnacija po autu.
Ok svatko ima svoju viziju,pa tako i osoba u ovom projektu.
Dijelova od corrada ima i nisu tako rijetki koliko ja znam bar u hr.
Nije rjesenje zatvorit siber i cekat da pokaze pukotinu da bi se saniralo.
Nije po meni niti dobro zatvorit kvake,radi samog nedaj boze udesa.
Sorry nq pametovanju i blagom off-u ali danas je rijedak primjer dobrog corrada a,po meni ides malo van takvog puta.
Po meni corrado serijala sa odlicnim lakom,kw gewindma i bolesnim felgama i to je to.

hvala na tvom misljenju i kako si sam rekao pametovanju;)kao sta sam spomenuo vec u komentarima da smo savi isti nebi nam bilo interesantno...za siber sve znam da nije ok ga variti ali ja sam to vec odradio posto je bio neispravan i zato sto mi je puno ljepse bez njega a nisam mogao naci komplet krov bez sibera da ga zamjenim...a brave ce biti na autu idu veceras slike:icon_smile:
 
Početnik
RE: corrado KR16V

Aa zar nije lakse da presvuces to plavo na volanu u crveno :icon_rolleyes:

Manja je povrsina nego sjeedista ;)
 
RE: corrado KR16V

Sjedala su ok...ovo ostalo mi se ne svida...malo mi je previse fast&fourious za jednog corrada...
 
Član
RE: corrado KR16V

ma kakva plava unutra nebi islo na corrado , bar ja nebi...odredjujes boju enterijera na osnovu malo plave boje na volanu :icon_rolleyes:
plava i crna losa kominacija.....sjedista su odlicna, najbolje neka dominira crna, ili najbolje bijela posto vidim da ides u styling smjeru... sta volis vec, mozda malo crvene... svidja mi se kako si planirao da se vrata otvaraju ;)
odlican projekt, bice drama corado, redovno izvjestavaj ;)
 
Član
RE: corrado KR16V

G2_1.6B je napisao(la):
Aa zar nije lakse da presvuces to plavo na volanu u crveno :icon_rolleyes:

Manja je povrsina nego sjeedista ;)

presvukao bi ja to plavo u crnu boju tako da bi onda mogla ici sva unutrasnjost sva crna mozda da se ubaci malo crvene boje ...zanima me ko da mi presvuce volan,ako znate nekoga javite mi
 
Legend
RE: corrado KR16V

ooo kerane oko moje , nisam znao da radis opet novu "azdahu" moracu navratiti jednom ;)

a volan , odi do Damira u Bihac , radi volane perfektno , za tacnu cijenu ne znam ali kod njega si bez brige sta god da odneses
 
Član
RE: corrado KR16V

enesss je napisao(la):
ooo kerane oko moje , nisam znao da radis opet novu "azdahu" moracu navratiti jednom ;)

a volan , odi do Damira u Bihac , radi volane perfektno , za tacnu cijenu ne znam ali kod njega si bez brige sta god da odneses

e enese druze masina se radi kod natke pa ako hoces navratiti da je vidis navrati kod njega:icon_smile:planirao sam damiru nositi siceve i tapacirunge,nisam znao da i volane radi hvala sto si mi rekao;)pozzzzzzz
 
Top