Corrado iz Sarajeva?

Corrado iz Sarajeva?

Jel kome poznato ovo auto sa pika? Daleko mi Sarajevo da dodjem pogledati, ako je neko blizo da li moze uciniti uslugu da ode vidjeti, il ako vec zna o ovome autu nesto nek mi napise, na private il ovdje...
Lijep Pozdrav

http://www.pik.ba/artikal/5133965/corado-info-na-061-256-538/


Na slikama se bas cini sacuvan i nekako orginal..
 
Član
Gledao ga ja trebao da uzmem, sta reci limarija u odlicnom stanju fakat nema packe a farban je podavno tako mi je rekao lik ako se jos uvijek ovo auto nalazi u Barama. Od sitnica ima finih stvari uraditi, nazad neko skinuo diskove stavio dobose, abs ne radi rekao mi lik zbog releja, nebo treba raditi otpalo kod sibera....itd Ono sto mi se posebno nije svidjelo je to da je motor prepravljen na karbas..
 
Član
Bio je prije u Vogosci nedavno je prodan,,ako neko ima sa foruma iz Vogosce mozda ti moze pomoci da zna nesto vise o njemu.
 
Član
bar po slikama se moze reci par stvari. na drugoj slici se vidi da vrata nisu bas u vinklu. na trecoj slici farovi zuta valjda je folija. sad taj motor ili je ubacen iz golfa 3 gti 2.0 pa je 115 ks . al nije onda kako pise 1.8. ili je crko G-LADER pa sad odokativno ima 115 ks.
 
Član
scorpio je napisao(la):
bar po slikama se moze reci par stvari. na drugoj slici se vidi da vrata nisu bas u vinklu. na trecoj slici farovi zuta valjda je folija. sad taj motor ili je ubacen iz golfa 3 gti 2.0 pa je 115 ks . al nije onda kako pise 1.8. ili je crko G-LADER pa sad odokativno ima 115 ks.

Ma dobra su vrata i sve fakat je limarija sto se tice toga za 10...zuta folija na farovima je....a motor je iz trice 2.0 8v prepravljen na karbas.
 
Član
Koliko vidim taj auto je bio od Muaza iz Hotonja. Covjek je pravi zaljubljnik u ta auta i cuvao ga je i radio za svoj cejf. Strucnjak je, radi kod Bunje u ovlastenom servisu. Jeste farban kompletan i preslozen do zadnjeg sarafa. Ako bi i od nekoga kupio auto to je od njega.
E sad kod ovog vlasnika ne znam kakva je situacija ;)
 
Član
adohera je napisao(la):
Koliko vidim taj auto je bio od Muaza iz Hotonja. Covjek je pravi zaljubljnik u ta auta i cuvao ga je i radio za svoj cejf. Strucnjak je, radi kod Bunje u ovlastenom servisu. Jeste farban kompletan i preslozen do zadnjeg sarafa. Ako bi i od nekoga kupio auto to je od njega.
E sad kod ovog vlasnika ne znam kakva je situacija ;)

Potpis ;)
 
Ja sam gledao auto prije 20tak dana i koliko sam mogao vidjeti da je u dobrom stanju! Jest prebacen dosta na mehaniku ali momak daje dijelove da se vrati na elektroniku ( barem je tako rekao kad sam pricao s njim) Ko god uzme nece se pokajati!
 
kako mislis prodan prije par dana, od toga momka k ovome,jel, ja mislim da je ovaj sad sto prodaje ima vise auta na prodaju??
 
Top