Corrado iz Mostara !!!

Corrado iz Mostara !!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
edoze je napisao(la):
strojka,sta ce ovo dirat,vec je bolid,ja ne bih nista mijenjao na njoj


lakiranje felge sa falcem drugi pragovi bad look hauba exenon zadnje kristalne crna koža uglavnom držat će se tvorničkog izgleda koliko god bude mogo al treba nešto i za style odradit valjda će biti kako treba njegovo auto pa nek sam skonta šta i kako
 
Član
Heehehe vidi Semine mashinke da ne bude zabune momak je sa svojom dvicom bio u xXx team-u al su nedavno osnovali svoj klub Germany Style.

Prelijep Corado
 
Corrado je super, meni se nenormalno svidjaju... Da li zna neko za koliko se love moze naci 1.8 16v 100 KW ??? I inace kako se krecu cijene kod nas??
 
Iceman je napisao(la):
Heehehe vidi Semine mashinke da ne bude zabune momak je sa svojom dvicom bio u xXx team-u al su nedavno osnovali svoj klub Germany Style.

Prelijep Corado


nema ništa od kluba GERMANY STYLE sve smo pokušali al na kraju nušta od toga nema tako da klub trenutno ne postoji a sumnjam i da će ikad i postojat
 
Super Moderator
dadao_style je napisao(la):
BLACK KNIGHT je napisao(la):
Ljubili su se vec moja Honda i on kad sam prvo vece dosao u Mostar (ostalo mu je malo prasine  u usisu tu noc :icon_smile:) fin autek ;)


čuo sam za tu pričo kao dernula honda korada neku večer izvini al ja sam se odmah nasmijo na te priče a s druge strane ovaj korado kad je kupljen nije mu radio g lader i repariran je prije mjesec dana auto se još nesmije stiskat kako treba mjerili smo mu punjenje sve je ok ali ga još nevozi punom snagom jedino samo ga jučer malo razvlačili ak nije to to ni blizu šta g60 može da čini zato je  smješno da si ga možda pobjedio odero ili šta slično jedino da dođep jedne nedelje na pistu kad bude meet pa da se oprobate

e pa druze ne bi se slozio s tobom jer ova honda nije stock tako da je sigurno brza od G60... da je corrado VR6 onda bi bila druga prica a vi stiskali max ili ne tog corrada ova honda je brza sigurno :D
 
Član
cini mi se da je ovaj corado bio kod jednog mate mandica neznam jel jos njegov sve u svemu odlican korado
 
Početnik
dadao_style je napisao(la):
BLACK KNIGHT je napisao(la):
Ljubili su se vec moja Honda i on kad sam prvo vece dosao u Mostar (ostalo mu je malo prasine  u usisu tu noc :icon_smile:) fin autek ;)


čuo sam za tu pričo kao dernula honda korada neku večer izvini al ja sam se odmah nasmijo na te priče a s druge strane ovaj korado kad je kupljen nije mu radio g lader i repariran je prije mjesec dana auto se još nesmije stiskat kako treba mjerili smo mu punjenje sve je ok ali ga još nevozi punom snagom jedino samo ga jučer malo razvlačili ak nije to to ni blizu šta g60 može da čini zato je smješno da si ga možda pobjedio odero ili šta slično jedino da dođep jedne nedelje na pistu kad bude meet pa da se oprobate
Vrlo rado, cim se auto vrati ;)
 
kontaktiraj vlasnika vozila i dogovorite se nek brži pobjedi mada se sve zna zovi ga brže dok ga nije prodo dobro auto uvjek brzo ode....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top