Corrado G60 (nova vozilica)

Corrado G60 (nova vozilica)

Legend
fini radovi, samo neka se radi, a mislim da bi bilo dosta bolje da si stopke uradio crno crvene ;)
 
Član
MEDA je napisao(la):
Kakvi su sad utisci u voznji posle ovih modifikacija? Jel sve stima kako treba? Glader?

Pa drasticna promjena auto vuce u trecoj kao prije u drugoj bas kida malo je bilo problema sa koljenom sto sam morao da pravim nisam imao odgovarajuci dihtung na g lader pa sam trazio odgovarajucu gumu da ga isijecem i kada sam to resio nikakvih problema nema osim sto sam razvalio prednji nosac motora dok sam testirao :lol:

evo klip kako ide sada ali jos nije gotovo imam jos fazona da se sredi :icon_biggrin:

http://www.youtube.com/watch?v=aQbwhMoxf3A
 
Član
bad_look je napisao(la):
hehhehe fino ide ne razmumijem se u benzince al može ovo još bolje ....samo radi...pozzzzz:cool:

drug od 6 do 7 sekundi do 100 u zavisnosti od kretanja i saltanja sobzirom da tel i volan drzim jednom rukom :) i tacno pokazuje sat po GPS-u ni malo ne laze .
 
Član
Ne znam dali ste pratili sve sto sam postavio tipa budzenja motora a ne vidim zasto g60 po vama ne moze 6 sek ? kada je 7 isao bez velikog ic i cipa i drugih dizni , samo imam ispravan lader 68 remenicu isv reroute protocni izduv fi60 sa tri lonca bez kata i podesen potenciometar a sad sam sve montirao jos mi ostaje nesto oko klapni da cackam i bregastu da zamjenim i to je to.... a sto se tice stylinga nisam ni planirao nista po tom pitanju farovi mi se svidjaju takvi kakvi su i to je to ostalo je fabrika .
 
Član
On sa 160 ks ide oko 8.5 sek, i sigurno mu treba oko 220ks za 6 sek, zato sam rekao preoptimisticno. Ali nisam pratio sta si sve radio, ko zna koliko si izvukao;)
 
Ne bi da pametujem puno, al za 6s treba da imas omjer oko 200 ks/t
auta koja idu 6s do 100 voze ispod 14.5 @402
vozio sam se u jednom civicu koji vozi 14.2 180ks, 930 kg, ide corrada sad stvarno fino, al ne kao ovaj sljivik.

Darkec, ti si moj drug, nemoj da mislis da te zajebavam, al ja mislim, a imao sam u civicu motore koji su ga "gonili" od 6.5s pa sve do 12, mogu procijeniti i moja procjena je da Corrado ide 7, mozda zeru nize.

Vidjet ces u Osijeku abd budes vozio probit ces u 14, al 14.8 najnize i to mislim na vrijeme auta iskljucivo.
To za bregaestu i druga budzenja ne znam, al za ovu snagu sadasnju.

Ja bi volio da ti imas najbrze auto u gradu, kad vec ja vise nemam ni para ni volje da se ***** s tim, nek moj drug sad zveka guzonje po cesti ;)
 
Član
glupo bi bilo tacno reci ovako sa stopiranjem videa i sad je ovoliko ili onoliko rekao sam od 6 do 7 u zavisnosti od svega ostalog s obzirom da corrado ima 1270 kg zive vage :) bar tako pise u saobracajnoj. A do osjeka ima jos fazona skidam ovaj lader ide na frezanje ubacuju se nove lajsnice rekao sam za bregu i klapne, cip cu mjenjam a mozda se odlucim i za manju remenicu tipa 65 mm ako mi ne bude zao i 58 ali tada cu spremiti jos jedan lader da imam u gepeku ako sta zakaze na pisti :) ali sa tim svim kada zavrsim trebalo bi da ima od 240 ~ 250 ks ali bi to volio potvrditi na valjcima .
 
Član
Sve ispod 68 ce da ti proklizuje, moj ti je savjet da prvo obradis glavu ako vec hoces da izvuces pravu snagu. Usput, koliko bara ti sad pokazuje? Cini mi se da nisam vidio taj podatak
 
Top