corrado farovi kao zamjena za rally front

corrado farovi kao zamjena za rally front

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
slucajno sma cunjo po netu i naiso na ovo i mogu vam rec da me je odusevilo , cak je i mnogo ljepse nego orginal rally far i mnogo je jeftinije . ovi farovi dodu negdje oko 350 km i neka treba jos 100 km da se ugrade je nista nasparam 600 eura za dva fara orginalna

[attachment=16336] [attachment=16338]
[attachment=16337]
 
Član
a jbga, mnogi sa golfovima i slicnim furaju fabriku, tako da ti farovi njima nista ne znace :icon_smile:
 
evo baš u mostaru ovih dana momku stigli isti ovaki farovi čim nadjemo vezni lim od jette krećemo sa ugradnjom pa ću okačit slike kad bude gotovo platio je farove 550 km sa sočivom i angel eye
 
Član
A bas super izgleda na ovim slikama sto je quattro postavio!

Orginalnu masku je skoro pa nemoguce naci a i cijena je paprena,neki dan citam na forumu tip je dobio 900KM za orginalnu rally masku ! :cool:
 
Član
aBd kad ljubicica dodje u Mostar bit ce slika.
Inace radi se o dvici VR6 iz Sarajeva od mog dobrog prijatelja Sike i ima orginalni rally front
i izgleda strasno. ma da ne pricam puno vidjet cete
 
Član
adi187 je napisao(la):
A bas super izgleda na ovim slikama sto je quattro postavio!

Orginalnu masku je skoro pa nemoguce naci a i cijena je paprena,neki dan citam na forumu tip je dobio 900KM za orginalnu rally masku ! :cool:

i farove otisli za HR nema sanse da bi dobio te pare ovdje
 
Legend
emirEX_sa je napisao(la):
aBd kad ljubicica dodje u Mostar bit ce slika.
Inace radi se o dvici VR6 iz Sarajeva od mog dobrog prijatelja Sike i ima orginalni rally front
i izgleda strasno. ma da ne pricam puno vidjet cete

znam tog momka i golfa ja mislim da je golfa stavio u projekte na forumu ali nije odavno nista postavio u temi

ja mislim da je to ta dvica
http://www.bhtuning.com/thread-7557.html
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top