Corrado 1.8T

Corrado 1.8T

Član
RE: Corrado 1.8 16V - Komentari projekta

I like it! ;) Sve pohvale na trudu, strpljenju i ulaganjima! Isplatilo se rodzere! :cool: pozz
 
Član
RE: Corrado 1.8 16V

Malo sam nastavio sa radovima na autu, uradio zadnja sjedista, bilo krajnje vrijeme da se nesto uradi sa njima!
Evo slike sve govore!




Zatim izletile gevinde povoljno, ociscene navoji cisti, raradjene spremne za postavljanja!Uvjek mi je bila zelja da gevinde stavim!:icon_smile:



 
Član
RE: Corrado 1.8 16V - Komentari projekta

svaka cast,prelijep Corrado,a od felgi me glava zaboli ;) kakvi distanceri,vec su felge dosle do izrazaja i to i previse.... jos jednom sve pohvale ...;)
 
Član
RE: Corrado 1.8 16V - Komentari projekta

emar je napisao(la):
svaka cast,prelijep Corrado,a od felgi me glava zaboli ;) kakvi distanceri,vec su felge dosle do izrazaja i to i previse.... jos jednom sve pohvale ...;)

Hvala, distanceri nece ici, nema prostora morao bi nesto sa obrvama raditi, moglo bi ici jedno centimetar ali to mi nista ne znaci!

Gevinde razradjene, postavljene, sada je dosta kruci nazad jer su bili obicni amortizeri,spusten jos za 1.5 cm, sad je mjera! Cekam ljepse vrijeme da ga istjeram iz garaze da vidim kako se ponasaju!:icon_smile:

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
dobar, svidja mi se ;)
;)
 
Član
RE: Corrado 1.8 16V

Gevinde raradjene, montirane, auto spusten jos za 1.5 cm, cekam bolje vrijeme da vidim kako se ponasaju, prvi utisci dosta kruci nazad, to je sto sam trazio!:icon_smile:
 
Član
RE: Corrado 1.8 16V - Komentari projekta

ja mislim da vidjam ovaj coradu na Dobrinji, strava auto ..
usput vidim auto od distribucije stampe..
Centro press..
jel ti radis ili ?
 
Član
RE: Corrado 1.8 16V - Komentari projekta

totti99 je napisao(la):
ja mislim da vidjam ovaj coradu na Dobrinji, strava auto ..
usput vidim auto od distribucije stampe..
Centro press..
jel ti radis ili ?

Pomjeso si me ne radim ja tu!;)
 
Top