Corrado 1.8t odušak rezervoara - problem

Corrado 1.8t odušak rezervoara - problem

Prilikom sipanja goriva pištolj stalno prekida, znači kao da je rezervoar pun.

Radi se o corradu, motor je 1.8t 150ks. Dok nisam ubacio taj motor nije bilo problema, par puta se znalo desiti da sipam normalno gorivo, bez ikakvih problema, jednom je to trajalo mjesec dana i opet se vratio problem.

Dva puta sam skidao rezervoar i ništa nije začepljeno.

Ako neko zna šta bi mogao biti problem bio bi mu jako zahvalan pošto se taj problem vuče skoro tri godine. :confused:
 
Član
E sada vidi jeli taj ventil brzo kucka kad stavis ruku na njega,meni je stari kuckao i mislio sam da je ispravan al tek kad sam stavio novi vidio sam koliko brze radi od staroga.

Poslano sa mog HUAWEI SCL-L21 koristeći Tapatalk
 
Član
E pa onda ne radi nikako,u mene je malo drugacijeg oblika nego ovaj sto si ti gore stavio_Ovakav je kod brata na njegovoj dvici.

Poslano sa mog HUAWEI SCL-L21 koristeći Tapatalk
 
Član
ne kucka on vazda, moraš ga upalit preko diagnostike. Ali mislim da on nema veze sa sipanjem goriva pošto on nema efekta dok je auto ugašeno
 
Član
E da to sam ja zaboravio napomenuti,ja uvijek tankam sa upaljenim autom tako sam skontao da je do njega bilo.
Nikada ne gasim auto dok sipam gorivo.

Poslano sa mog HUAWEI SCL-L21 koristeći Tapatalk
 
Član
Nisi razumio sta je kolega htio reci,ako imas problem kada ti je auto ugaseno onda nije do njega.Jer on radi samo kada je auto upaljeno,ako je do njega onda kada ugasis auto najnormalnije bez ikakvih problema mozes sipati gorivo.Bar je kod mene tako bilo..
Daj kataloski sa njega i provjerim ti ja u ovoj trgovini gdje sam ja uzeo jel ima takav kao u tebe,ne isplati ti se traziti ako bude cijena kao mome.Ja sam nova platio 40KM

Poslano sa mog HUAWEI SCL-L21 koristeći Tapatalk
 
Član
Vidim da si iz Banja Luke i mislim da gore ima Unitrade ja sam kod njih uzeo pa pogledaj.

Poslano sa mog HUAWEI SCL-L21 koristeći Tapatalk
 
Top