Corrado 1.8 16v plin

Corrado 1.8 16v plin

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dejan16V je napisao(la):
Hvala ljudi, nego kod mene je specifican sistem ubrizgavanja K glava, pa ako neko ima ugradjen plin na ovakav motor zanima me kako se ponasa jer je sistem ubrizgavanja malo komplikovan za plin!

Imala sam ja na coupeu plin i imao je k-glavu nije komplikovano ako se uradi kako treba a to samo trebas otici kod onog ko ugradjuje i pitati koji ti sistem za to odgovara.Kod mene nije bilo uradjeno kako treba i relativno brzo je otisao hidraulicni ventil k-glave koji kosta ako se uspje naci otprilike koliko i citava k-glava!Objasnio mi je covjek zasto je otisao i kakav je tip ugradnje i rekao mi sta je trebalo da se uradi da do toga ne bi doslo, posto on sam to ugradjuje ako si u srajaevu ili okolici otidji u Lovato servis Vojkovicima pored ceste je odmah pa se raspitaj tacno.Neces nikakvih problema imati smao ako ti urade ugradnju kako treba a k-glava je na corradu otprilike kao i na coupeu koliko sam vec vidjela i to je taj sistem u stvari tako d arazlike ne bi trebalo biti.
 
Član
Hvala komsinice, cuo sam za Njegosa da dobro radi plin, samo mi se nesvidja sto kod njegovog nacina ugradnje moras ti rucno prebacivati klapnu (otvarati haubu i prebacivati na plin ili na bezzin)!
E da, moram reci da ti auto extra, uvjek ga zagledam kada prodjem pored njega!Pozz i hvala!
 
Kako cijene goriva idu prema dole, mislim da uskoro nece biti potrebe za ugradnjom plina, vjerovatno ce sada plin sve vise poskupljivati zbog potraznje jer je previse ljudi ga ugradilo u auto, a u ostalom na plin ne kuha i grije, a ne voza....
 
Ne ugradjuj kod Njegosa,kod dva prijatelja je covjek haos napravio,tek
kad su otisli kod pokojnog Vase u Visegrad on im je napravio kako valja,
ako mislis u SA raditi plin,radi ga tamo preko puta Mandic pumpe,to je
pravi radic...za razliku od onog kad se krene prema Vojkovicima...
 
Dejan16V je napisao(la):
Hvala komsinice, cuo sam za Njegosa da dobro radi plin, samo mi se nesvidja sto kod njegovog nacina ugradnje moras ti rucno prebacivati klapnu (otvarati haubu i prebacivati na plin ili na bezzin)!
E da, moram reci da ti auto extra, uvjek ga zagledam kada prodjem pored njega!Pozz i hvala!

Nema na cemu :icon_smile: Hvala takodje za komentar za auto
On je meni opisao da se ne mora nista prebacivati tj da je nesto kao bolje nego sto je bilo kod mene, a ja sam imala ispod volana da prebacim sa plina na benzin i obrnuto, samo kako je on to objasnio, kod mene je bilo paljenje na benzinu a sam se nakon toga prebacivao na plin, da bi kod njega kako je rekao, to bilo paljenje na plinu direktno.Tako nekako je on to meni opisao.
 
Član
emir_89 je napisao(la):
hehehehhehe i ja sam se zacudio kad sam cuo. kontam, znam da je covjek svestran. al da plinove ugradjuje, to jos nisam cuo :lol:

mozda ne ugradjuje al zato sigurno ispusta D:DD:D:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top