Corrado 1.8 16v plin

Corrado 1.8 16v plin

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Sta mislite o ugradnji plina na 1.8 16VKR k glava!?
Neki mi kazu da se dobro ponasa i da su prezadovoljni dok mi isto tako masa ljudi kaze nemoj to visices kod majstora to je komplikovan sistem ubrizgavanja za plin.,..
 
Član
mislim da freekvw1983 radi s tim,nisam siguran,ima negdje tema autoplin,pa potrazi ko se bavi time,jedan od aktivnih clanova foruma radi u servisu za ugradnju,on ti vjerovatno mozes pojasnit;)
 
Član
Frend ima ugrađen klasični(flanđa)plin na Audiju 100 2.3 i nikakih problema nema! Isto K-glava
 
Član
hehehehhehe i ja sam se zacudio kad sam cuo. kontam, znam da je covjek svestran. al da plinove ugradjuje, to jos nisam cuo :lol:
 
Član
Druze nemoj da ti ovdje neko baca suplje ja sam cuo ovo ja sam cuo ono ... Imao sam plin i prezadovoljan sam BIO sad na dizelu ... za*ebah se (STO SE TICE DAVANJE PARA NA GORIVO) :) e znaci koliko para toliko muzike vecinom ti je da sto je skuplji sistem to je bolje ( ne mora znacit uvijek al tako je ugl.) ... al bez obzira ako to mislis raditi nek ti to rade profesionaci i ljudi koji imaju dozvolu za to a ne neki laici ! Cuo sam da je asa auto pocela ugradjivat plin u auta i kod njih to izadje negdje oko 1500 KM (nisam sig. ) i rece mi rodjak posto on tamo radi da se boca pravi od titanijuma i da je sistem dobar skroz al ako te int. otidji ti pa to provjeri :) pozz
 
Druze ja imam plin na eskortu i evo sad sam morao mjenjati ajnspric pumpu,nije davala pritisak goriva,druga stvar ako godisnje prelazis
10-12 hilada ne isplati se ugradnja,ako se ipak odlucis na ugradnju
ne stedi novac,ali mislim da trebas sacekati,jer cijene goriva su sad
koliko toliko prihvatljive...

Da Vaso je poginuo nazalost...laka mu zemlja...
 
Član
Da, kao sto kazu ide cijena goriva dole,pricekaj jos koji dan,a usput se raspituj gdje tko i kako ugradjuje pa vidi tko ti to moze bas kvalitetno odradit a uz to povoljno!

Sretno ! :cool:
 
Član
ljudi rijec povoljno nije za svakog isto :) ja sam recimo na audija 80 (karburator) nekad prije ugradio plin za 550 km i slusao me ali tek kasnije sam shvatio da sam trebao uzet jos kvaliteniji sistem jer se fakat isplati (najveca greska koju sam uradio kad sam ugradjivao plin je ta da sam uzeo onu obicnu bocu a ne onu koja ide umjesto gume ... kloc nisam vidio da imaju te boce :lol: a sad kad bi ugradjivao plin bilo bi mi pravac asa auto i 1500-1600 KM za njihov sistem i to je to :) al sve to zavisi od novacane situacije ... npr. mozes ti i za milju ugradit plin samo nemoze to nikad bit isto ko ovaj od 1500 SVE U SVEMU MOJ SAVJET AKO SI U MOGUCNOSTI ... NE STEDI NA UGRADJNI PLINA JER CE TI TO PUNO ZNACIT KASNIJE ... NES SE MORAT ZAHEBAVAT OKO NEKIH GLUPOSTI KAO STELOVANJA SMJESE itd. !
 
Član
Hvala ljudi, nego kod mene je specifican sistem ubrizgavanja K glava, pa ako neko ima ugradjen plin na ovakav motor zanima me kako se ponasa jer je sistem ubrizgavanja malo komplikovan za plin!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top