Comfort modul passat b6

Comfort modul passat b6

Član
Zna li neko gdje se nalazi comfort modul u passatu 6 i jel moguce da bude vode u njemu ili neceg drugog sto bi ometalo njegov rad ?
Kako sam skontao nalazi se u nekoj kutiji negdje oko praga (primjer passat b5).
Imam tzv blizinsko a ne daljinsko zakljucavanje. Metar od auta ne radi daljinac pa pretpostavljam da je to tog modula obzirom da imam 2 kljuca i stavio sam nove baterije ali ista situacija.
 
Ako radi I na metar,nije do modula,kakve si baterije stavio,nema veze sto su nove ako nisu iste nazivne snage,ili ako su stariji darumi proizvodnje....
 
Hahah blizinsko

I mene isto zanima do ceg moze bit,u mene na 3-4 metra tek hoce,a imamo u firmi transportera vw moze na 20 metara
 
Član
Samo nove brendirane baterije, koje su 3-5KM, nista one po 1KM
Comfort modul bi trebao biti iza ladice kod suvozaca, al nisam siguran, nek neko napise provjerenu info
 
Član
Ide ti CR2032 baterija, trazi Panasonic, Fujitsu, Kodak, Vartu i slicne brendove baterija, kineze po marku zaboravi
Elektro radnje imaju baterija, imas i po piku, gledaj samo da je rok upotrebe ok, rok trajanja im je 10 godina pa mozes skontat kad je proizvedena
 
Član
Ide ti CR2032 baterija, trazi Panasonic, Fujitsu, Kodak, Vartu i slicne brendove baterija, kineze po marku zaboravi
Elektro radnje imaju baterija, imas i po piku, gledaj samo da je rok upotrebe ok, rok trajanja im je 10 godina pa mozes skontat kad je proizvedena
Ok. Skontao sam da je Panasonic najbolja pa cu nju potraziti. Hvala na pomoci
 
Član
CR2025 ti je samo tanja (2.5mm) u odnosu na CR2032 (3.2mm)
Promjer im je isti -20mm, tako da ako dira kontakte moze i ta. Mislim da u VW ide CR2032 al kazem, razlika je samo u debljini-i kapacitetu naravno, al ne bi smjelo pravit problem ako ima kontakta
 
Član
Kupio sam danas u motorexu neke Maxell CR 2032 , 4 KM komad. Nisam primijetio neku razliku. Haman da nije do baterija. U drugom daljinskom mi je panasonic. Mislio sam da je potrosena pa slab domet ima ali i sa ovom novom ista stvar.
 
Član
Jel ima veze ona antena na zadnjoj sajbi gore pri vrhu kod treceg stop svjetla sa daljinskim zakljucavanjem ili je to antena samo za radio signal odnosno FM / AM ?
Ovo me sve vise iritira...ne znam sta da radim osim da probam drugi kljuc iskodirati na moj auto pa da vidim da li je do kljuceva.
 
Top