Color u progresu

Color u progresu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Daki, svaka cast! Predobra slika...bas mi krivo bilo sto ja nisam, al evo ima ko jest, pa cu je downloadovat ;)
ja sam pokusavo par put pun mjeses, al mi nije nesto ispadalo najbolje...jedva cekam more da slikam zalaske sunca :)
 
hehe,vidim dosta ljudi je primjetilo zanimljiv medjusobni polozaj mjeseca i zvijezda danas.ja izasao iz igraonice,bio na kanteru,heh,kad vidje taj prizor,nikad zanimljiviji prizor sa mjesecom ne vidje uzivo,ono ama bas nigdje druge zvijezde,samo ta jedna i mjesec odmah kraj nje,identicno turskoj zastavi,nevjerovatno,uglavnom nisam imao aparat pri ruci,vjerujem da bi opako fotku mogao napraviti,ali eto,jbg.:icon_sad:

inace daki ,dobra je ta tvoja samo eto da uklonis tu zicu i drvece iz kadra i bit ce "jebenica":cool:
 
Legend
Ehehe, u Tuzli gdje god okines prema nebu imaces zicu u kadru :)

Mislio sam se to peglat, al eto nije ni bitno toliko u ovom slucaju.
 
Legend
16j2fyg.jpg
 
eto posto mi je bilosto zapovijedila da budem dezurni gad koji ce sve kritikovati,moram ti priznat daki da ti je ovo zadnja dosta medioka;) plus ima i tehnickih poteskoca,npr. ova svjetla su jako pregorila.

e da,upravo bi na vijestima nove tv o ovom mjesecu i zvijedi koji je zapravo venera i mjesec,a ona druga zvijezda (koju sam ja primjetio tek na vasim fotkama,za vrijeme sumraka se nije primjetila) je zapravo jupiter.Kazu jako neobican i nesvakidasnji fenomen.Intrsting!:)
 
Početnik
erol_brcak je napisao(la):
eto posto mi je bilosto zapovijedila da budem dezurni gad koji ce sve kritikovati

o boze... et', opet ja kriva nesto... hihiih

daki, meni je i ova zadnja lijepa, pusti ti erola... ;)

:lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top