Coca cola ISTINA ili VARKA

Coca cola ISTINA ili VARKA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Naime o ovome se radi:
Dobijem jučer sledeću poruku na mobitel:
"Congrats! Your Mobile# won £980,000 in the ongoingCoca-Cola Int'l Mobile Draw. To redeem, send your Name, Mobile# and E-mail address to: ourcoke@live.co.uk"
I hajd javim se na ovaj mail. Oni mi posalju odgovor


Uploaded with ImageShack.us
Sta mislite ima li sta od ovog i ako ima neko strucniji oko engleskog da mi pojasni.
Ovo zaokruzeno sam ja prikrio :)
 
Član
buraz i meni je bruka slicni stvari dolazilo ovakvog tipanije, na neke sam odgovaro na neke ne,jbg posalji mozda ti se i posreci ;)
 
Legend
pa zasto saljes to druze, ne mogu da vjerujem da si nasjeo na ovo, i ja sam dobio identicnu poruku na mobitel, traze da im posaljes podatke da te oni uvrste u sitstem i da ti salju reklamne obavjesti svojevremeno
 
Član
Nexus je napisao(la):
pa zasto saljes to druze, ne mogu da vjerujem da si nasjeo na ovo, i ja sam dobio identicnu poruku na mobitel, traze da im posaljes podatke da te oni uvrste u sitstem i da ti salju reklamne obavjesti svojevremeno

Da li bi ti poslao da pise da si osvojio £980,000:lol:
 
Član
Jebiga oni kako su napisali lici to na nesto ...


Samo me zanima kak misle ti poslati pare , jer nepise nigdje ziro racun broj ili sl.

i cudno mi je ovo sto pise na kraju da nemozes koliko sam skontao podici u svom lokanlnom coca-cola uredu ..znaci direktno od njih ..

Preporucio bi ti da provjeris ovog sto se potpisao na netu, odi na njihovu stranicu coca-cola uk pa potrazi
 
Član
Ljudi i ja sam stava da " NEMA HLJEBA BEZ MOTIKE" al hajd ga sad znaj u cemu je fazon???
 
Član
Merrro je napisao(la):
Nexus je napisao(la):
pa zasto saljes to druze, ne mogu da vjerujem da si nasjeo na ovo, i ja sam dobio identicnu poruku na mobitel, traze da im posaljes podatke da te oni uvrste u sitstem i da ti salju reklamne obavjesti svojevremeno

Da li bi ti poslao da pise da si osvojio £980,000:lol:

nebi ;) dolazilo je i vecih cifara pa nisam odgovarao...

smijesno je da ljudi misle kako su ovakvi mailovi istiniti. jedino ako dobijes od kakvog dalekog rodjaka iz bijela svijeta da ti ostavlja bogatstvo nakon smrti, e to mozda, a ovo nikako :D :lol:
 
Legend
Merrro je napisao(la):
Nexus je napisao(la):
pa zasto saljes to druze, ne mogu da vjerujem da si nasjeo na ovo, i ja sam dobio identicnu poruku na mobitel, traze da im posaljes podatke da te oni uvrste u sitstem i da ti salju reklamne obavjesti svojevremeno

Da li bi ti poslao da pise da si osvojio £980,000:lol:

ne;)
 
Jucer doslo mi u pola mahale identicna poruka stari ljudi se ushodali da im je skontati sta je i kako :lol::lol::lol: cak i prepirki neki bilo predvecer su dvije starije nokije otkazale e sad jel bilo sta u toj poruci nezz samo znam da je 3310 obe otkazale u dva razlicita covjeka ;)
 
Član
Ma znam ljudi, sve to stoji. Ni meni se ne ostavljaju licni podaci svugdje po netu, i jos mi je sumnjivo sto se nigdje na coca colinoj stranici uopce ne spominje ova nagradna igra. I jos ne kuzim kako su poslali na moj broj, da li su izvlacili IMEI mobitela ili broj mobilnog...
Na koji nacin, i kad bi bilo istina, bi primio ove pare itd. itd.
Ali eto, covjek kad vidi neku cifru ipak se malo zamisli, budimo realni...:lol::lol::lol:
 
Član
Malo googlanja....

Ovdje je Coca-Cola Korporacija.Prevara tvrdeći da ste osvojili veliku svotu novca. Oni ce tada pokušati dobiti osobne informacije od vas, uključujući podatke o bankovnom racunu. Nakon toga ćete imati "NISTA".
Ovo je primjer onoga što možete očekivati​​, ali imajte na umu, to je prijevara i da ne bi trebali odgovoriti na ovo.
;)


http://www.auditmypc.com/coca-cola-corporation-prize-winner.asp
 
Član
Jucer meni dodje stariji covjek na vrata i pita me znam li engleski, rekoh znam onako osrednje :D, kaze dosla mi poruka na telefon, rekoh stani jeli coca cola u pitanju i pare neke, kaze on pa ti ne znas engleski ti si vidovnjak! :lol: Rekoh samo izbrisi poruku i mirno spavaj a vec ce neko poslati mail i uzeti pare! :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top