Cobra alarm :))

Cobra alarm :))

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Trebam malo pomoci,
Za one koji se ne sjecaju u Toyotu sam ubacio onaj pijacarski alarm sa daljinskim zakljucavanjem vrata...daljinski nije dugo radio iz razloga sto kod Toyote malo teze radi mehanizam za otkljucavanje,te su motorici vrlo vjerovatno od velikog napora izgorili...

U Corsi to nije slucaj,potpuno je druga prica i mnogo lakse radi mehanizam sto je i za ocekivati i igram se idejom da prebacim eventualno neispravne dijelove ponovo kupit te sebi osposobim to daljinsko zakljucavanje...ali ipak da cujem iskustva tih nekvalitetnih mehanizama,da li ce i u Corsi raditi koji mjesec pa stati ili cu moci ocekivati duzi vijek trajanja!? Ako ce mi to stati i ovdje da se djaba ne maltretiram a ni druga Trizexa (ponovo hehe :)

tnx
 
Član
druze ofulao si podforum :icon_rolleyes: a to da li ce raditi i koliko dugo tesko da ti iko moze reci,ja znam par ljudi koji se vec duze vrijeme sluze tim pijacarskim sistemom daljinskog zakljucavanja i nemaju nikakvih problema :cool:
 
Član
ne znam sta si ti kupovao.
ja sam ugradio do sad bruku centralnih i daljinskih i dan danas rade.

bit svega je kvalitetan dio (koliko toliko kvalitetan jer je kod nas inace sve china product - PRC).

PS
ne kontam ime teme cobra alarm jer alarm nema veze sa motoricima centralne osim sto daje impuls za otvaranje (odkljucavanje) vrata. ako alarm kao takav ima los kvalitet mogu prije ili kasnije otici daljinci ili sirena, modul malo teze.
 
Član
Sto nikad ne dodje da to procackamo? :) BTW isti taj pijacari alarm je dan danas u mom Tipo-u i vec 3cu godinu radi bez mane....
 
Član
Ma triza druze nisam htio ni tebe ni sebe da maltretiram,jer fkt one brave u Toyoti idu tesko cak i podmazane moras rukom momacki potegnuti da otkljucas :) a kamoli da onaj motoric to podnese :D nego povadim ja to sve iz Toyote pa cemo to odradimo na Corsi :) ako ti kazes da ce raditi onda ce raditi ;)

Marko kaze da je fulan podforum pa cu deyu zamoliti da ovo prebaci.
Emirex - sta da ti kazem :) daljinski su mi dosli uz cobra alarm pa s toga i naslov :D a jasta je nego kinmez na koridoru kupljen :D
 
Početnik
neznam zbog cega pitanje i zalba da ti jeftine pijacarske stvari ne rade, samim tim sto si ih kupio budi spreman za to da ne rade... svaki put kad budu radile budi sretan a kad stanu budi realan :)
 
Član
Ne ocekujem nikakva cuda :) ali na toyotu ponavljam zbog losheg mehanizma na bravama nije nikako radilo :D 15 dana pa jedna vrata otkazala zatim druga i onda nisu vishe nikakve znake zivota davale masinice,vjerovatno izgorile :)
 
Član
prvi alarm koji sam kupio i koji je i dan danas kod mene radi savrseno, a ima mu vec cca 5 godina ... ;)
 
Član
Jel to moj edo sa Feliciom svojom !? :) nista onda cemo morati prebacit komplet mehanizam,samo motorice kupiti ponovo ukoliko budu mrtvi ;)

Hvala Vam narode !
 
Član
Hahaha pa sta ima drug moj!? Znaci kod tebe jos uvijek fercera onaj daljinski :D nista eto i triza isto kaze pa cemo to da pocupamo iz Toyote i prebacimo vamo ;) javim ti se u toplije dane Ajdine ;)
 
Član
nis vala sve je isto samo tebe nema :icon_smile: ... ma radi dokle god da drzis daleko od vlage, to ga jedino mere sj*at ... tako da moras pazit gdje ces sa modulom, ostalo mislim da nije tolko bitno ;) ...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top