Cobra Alarm u Pasat V pokvario se HITNO POMOC

Cobra Alarm u Pasat V pokvario se HITNO POMOC

Super Moderator
dinozzo je napisao(la):
ma ne diraj tu tipku bolan,govorim ti za rasjvetu u autu,razumijes,pogledaj da ti negdje ne ostane svijetliti kad zakljucas auto

Ma nije kod njega ona na karicu kobra ko kod nas :D tako sam barem ja skuzio

A dinozzo ti govori o rasvjeti unutar auta, ako imas ona bocna svjetla unutra kod rukohvata mozda ostanu upaljena. A ako ti i dalje svira, zakljucaj na kljuc a ne na kobru dok ne rijesis problem
 
Član
Druze tebi je najbolje na servis da odes kad nemozes da skontas sta je unutrasnja rasvjeta ;) "bez uvrede" Evo od mene jedan savjeti sta ti moze aktivirati alarm posto imam i ja passata sa cobrom,pogledaj kad zakljucas dali ti odma uradi prekid tog famoznog unutrasnjeg svjetla,ako odma neugasi prilikom gasenja dane signal alarmu i pali ga to je mene zezalo....Ali ipak imaju strucni ljudi koji to rjese previse je zica i elektronike u tom autu pozzz ;)
 
Član
technoGeek je napisao(la):
Ne ne, nego na daljinskom ovo dugme B pritisnes nakon sto zakljucas auto na dugme A, http://4.bp.blogspot.com/_U_VkeJI_300/SxFbBVfnVjI/AAAAAAAAHbE/GIflVBGT4n8/s1600/DSC03594.JPG

Time se nece alarm oglasavati, ali ce i dalje raditi njegova blokada motora. To dok ne rijesis problem, da komsije ne budis kad je auto pred kucom ;)
Zaključava se na dugme A, a otključava na dugme B. Ponovnim pritiskom na dugme B deaktiviraju se samo ultrazvučni senzori koji pokrivaju unutrašnjost vozila.
 
Član
kornjas je napisao(la):
technoGeek je napisao(la):
Ne ne, nego na daljinskom ovo dugme B pritisnes nakon sto zakljucas auto na dugme A, http://4.bp.blogspot.com/_U_VkeJI_300/SxFbBVfnVjI/AAAAAAAAHbE/GIflVBGT4n8/s1600/DSC03594.JPG

Time se nece alarm oglasavati, ali ce i dalje raditi njegova blokada motora. To dok ne rijesis problem, da komsije ne budis kad je auto pred kucom ;)
Zaključava se na dugme A, a otključava na dugme B. Ponovnim pritiskom na dugme B deaktiviraju se samo ultrazvučni senzori koji pokrivaju unutrašnjost vozila.
drug kod mene je spojeno da se na dugme a zakljucaju vrata odn upali kobra a na dugme b ugasi odn otkljucaju vrata.....kako tu npr da iskljucim senzore unutar auta?
 
Član
marshal je napisao(la):
kornjas je napisao(la):
technoGeek je napisao(la):
Ne ne, nego na daljinskom ovo dugme B pritisnes nakon sto zakljucas auto na dugme A, http://4.bp.blogspot.com/_U_VkeJI_300/SxFbBVfnVjI/AAAAAAAAHbE/GIflVBGT4n8/s1600/DSC03594.JPG

Time se nece alarm oglasavati, ali ce i dalje raditi njegova blokada motora. To dok ne rijesis problem, da komsije ne budis kad je auto pred kucom ;)
Zaključava se na dugme A, a otključava na dugme B. Ponovnim pritiskom na dugme B deaktiviraju se samo ultrazvučni senzori koji pokrivaju unutrašnjost vozila.
drug kod mene je spojeno da se na dugme a zakljucaju vrata odn upali kobra a na dugme b ugasi odn otkljucaju vrata.....kako tu npr da iskljucim senzore unutar auta?
Pogrešno sam napisao, na dugme A se zaključava a ponovnim pritiskom nakon zaključavanja deaktiviraju se ultrazvučni senzori i žmigavci upale samo jednom.
 
Top