Cobra Alarm u Pasat V pokvario se HITNO POMOC

Cobra Alarm u Pasat V pokvario se HITNO POMOC

Član
Inace u Autu mi ima alarm Cobra , i zakljucam auto ostavim 20-30min i alarm se sam upali , i ispocetka mi bilo cudno i sta cu citavu noc proveo sjedeci i gledajuci imal ikoga diral il macka cuko covjek bilo sta , ali nista , sam se pali nakon 20-30min
najgore je sto mi citav komsiluk budi , i neznam sta je , hitno mi treba pomoc
prije je bilo kad zakljjucam auto zmigavci rade 2puta ono upale se i ugase , a sada u zadnje vrijeme 5 puta , i duze ona lampica crvena gori kod vrata ..
Neznam sta je , bilo sta mi recite da pogledam , nemam danas kome da ga vozim , neradi nista , Hitno je bas ..
Hvala unaprijed
 
Član
kod mene je isto kobra,i kad se zakljucava zasvira 2 puta a ako vise od 2 puta onda nije nesto dobro zatvoreno,i onda se alarm sam upali i ugasi,pa sve tako,pogledaj da ti nije neki senzor otisao u smislu kad vrata neka zatvoris ne prikazuje da je zatvoren,i probaj ga aktivirati preko koda sto si dobio,znaci sjedi u auto i pokusaj ga tako upaliti
 
Član
U mene se ne ugasi dok ga ja ne ugasim , tj prvo svira nekih 20sec i onda se na kratko ugasi , i opet s eupali za nekih 5sec i sve tako dok ga ja na daljinskom ne ugasim , Kako mislis preko koda , nisam dobio nikakav kod , a kako mislis da sjednem u auto i upalim ga ?? mislis da ga pokusam palit dok svira alarm jel ?
 
Član
pa trebao si dobiti karticu na kojoj pise kod a da ga ukucavas na malo crno dugme koje stoji negdje oko prekidaca za sva 4 zmigavca :icon_rolleyes:
 
Član
koje auto koliko imas vrataa jel fabricka centralnaa
Imao takav problem na golfu 4 bila stradala centralna i nije zatvrala jedna vrata valjal ti sta baterija u daljincuu
Da preskocis alarm zakljucaj auto kluucem blinka sve al nema te sigurnosti


koje auto koliko imas vrataa jel fabricka centralnaa
Imao takav problem na golfu 4 bila stradala centralna i nije zatvrala jedna vrata valjal ti sta baterija u daljincuu
Da preskocis alarm zakljucaj auto kluucem blinka sve al nema te sigurnosti
 
Član
Pasat V 2002 godiste , 5vrata fabricka centralna .
zatvaraju sva vrata , zakljucana su , gepek zakljucan sve zakljucano , a baterija u daljincu onako nije losa imam dva daljinca i sa iste daljine mogu otkljucat zakljucat sa oba , znaci isto je to .
 
Član
brate imas kod koji si trebao dobiti,u slucaju da ti se npr na moru skvasi bat ili crkne,otkljucas auto normalno i preko tog koda ga ugasis ili upalis,a sto su vec rekli pogledaj ispod haube,meni se radi haube palio,nije dobro odvajao onaj skakavac i upali ga,jer mora biti do nekog prekidaca(npr senzor koji javlja da pojedina vrata nisu zatvorena ) provjeri to,,,
 
Član
ako si iz sa odo do strojorada imas dobrog elektricara il u cobra na stup
A za vrata zakljucaj svaka posebno i probaj ih otvorit jer vecinom kada strada centralna a na vw zna cesto pipak spusti al su otvorena i provjeri kod suvozacevih nogu u a stubu je konzola centralne gdje se djele zice zna se nakupit kondenza pa zahebavaaa
Oo ti govorim kako je meni biloo
 
Član
Slazem se sa kolegom Aladin46. Vrlo moguce da je stradao onaj senzor na haubi i sad alarm ludi. Jaran je imao isti problem. Kad je radio servis motora, neki konj u servisu razvali taj senzor i danima je pistalo dok nismo skontali sta je.
 
Dok ne rijesis, pritisni malu tipku na daljinskom i tako ces sprijeciti aktiviranje alarma, tj. senzore, ali ce i dalje biti aktivna blokada motora.

Inace Cobra pamti sta je aktiviralo alarm, ali posto nemas tog dugmeta s lampicom, onda ne mozes ni vidjeti sta ti aktivira.
 
Član
http://youtu.be/WCso43C3mZc

Jel mislite na ovo ?? ako mislite na ovo , imam ovo naravno , ali sta trebam sa tim ?
 
Top