clio

clio

Član
vjerovatno cu samo lagano ga potamnit! ali nista previse! a i to je sve pod velikim upitnikom!
 
Član
Skoro je u Sarajevu prodat Sport za 5000KM, nemoguce i ispod svake cene, bila je kup verzija, bez klime i ABSa... Tvoja varijanta je ogromna investicija ali ceif nema cenu. Obavestavaj o progresu, zelim da budem deo toga, ako nista kao posmatrac...
Ukoliko se odlucis za kupovinu 1,2 16V, mozda bih ti se mogao raspitati za neku dobru cenu... Ja sam vozio ranije twingo i clio, trazio sam sebi nesto kao tvoje i zavrsio sam na 206ici, al sve jedno mnogo mi se dopada ovaj motor koji ti sada kotrljas, najpre zbog dobrog odnosa ulozeno-dobijeno...
 
Član
ovaj motor je dobar! ali je nema snage! zato sam odlucio na ovu jacu varijantu iz sporta! a sad da nesto ubacivam za nijansu mislim da nema smisla to radit! a obajestavat cu vas sta god budem radio na njemu! ako neko zna za nekog clia sport koji razbijen volio bi da me obavjesti!
 
deez je napisao(la):
Skoro je u Sarajevu prodat Sport za 5000KM, nemoguce i ispod svake cene, bila je kup verzija, bez klime i ABSa... Tvoja varijanta je ogromna investicija ali ceif nema cenu. Obavestavaj o progresu, zelim da budem deo toga, ako nista kao posmatrac...
Ukoliko se odlucis za kupovinu 1,2 16V, mozda bih ti se mogao raspitati za neku dobru cenu... Ja sam vozio ranije twingo i clio, trazio sam sebi nesto kao tvoje i zavrsio sam na 206ici, al sve jedno mnogo mi se dopada ovaj motor koji ti sada kotrljas, najpre zbog dobrog odnosa ulozeno-dobijeno...

Ako mislis na crnog clia sport, malo si neupucen, nije cup al ni pod razno, ima i klimu i abs, osim ako mu neko nije izvadio i naljepio cup.. Mislim da je prodat cak ispod 5000 KM, ali realno to plus 7000 KM da lici na nesto....
Ispod svake cijene nije uopste, jer nije ni vrijedio vise, naprijed bio udaren i nijedan dio nije od sporta, grozno ofarban i generalno jako ocajno stanje..


Velik je to projekat i komplikovan poprilicno... Imas na www.renault-klub.hr slicnih projekata pa potrazi i pogledaj sta te ceka... Sretno..
 
Član
znam da je velik projekt! ali gust je gust! a logicno da cu se naradit oko njega! a sad je sve pitanje kako ce to auto ic sa tim motorom! i kako ce se ponasat! a sad je najbitnije pronac auto pa da krenem u poso!
 
Član
mislim da sam ovaj stoj jednom vidio na izlazu iz sarajeva, negdje kod stupa, proletilo vise auta zajedno neki skup mozda bio.. milina za vidjeti.. il je slican tvom? znam da su ove naljepnice bile..
 
Član
odličan klijač....super izgleda, nista pretjerano a sve na mjestu...jel znas koji je ET felgi?
 
Član
naso sam clia sport 2000 godinu razbijenog! i idem za par dana po njega! pa pocinju radovi! :)))))
 
Top