Clio Ph2 1.6 16v

Clio Ph2 1.6 16v

Koliko ga je izašao čip i gdje je radio. Kod twinga rs 133ks je isti motor, pa sam čitao da se nekim dijelovima s tog motora može fino dići snaga. Znam da je teško ali idu i do 200+ konja, naravno uz velike investicije.
 
Član
a ovemu felge strasno stoje meni stajale u grazi jednom ih stavio na megana , i prodao ih drugu i njemu stoje isto , ako budes htjeo kupovati druge mogu vidjeti sta je sa njima uradjena im je centralna za clia i ravne su ko strijela a veoma lagane..
20140711_133305.jpg

20140711_133318.jpg
 
Član
Koliko ga je izašao čip i gdje je radio. Kod twinga rs 133ks je isti motor, pa sam čitao da se nekim dijelovima s tog motora može fino dići snaga. Znam da je teško ali idu i do 200+ konja, naravno uz velike investicije.
onaj sm chip tuning.. ma moze al je bas zavala , onda ti je isplatnije uzeti od scenica motor 2.0 16v i ubaciti u clia...

vjeruj uvalices se para u motor i tvoj auto i ostala sminkanja, sto bi kupio sad clio sporta tu liniju jeftinije bi te izaslo jer sad im je smjesna cijena...
 
Poslednja izmena od urednika:
Trenutno mi je ovo najbolja opcija jer pored clia imam još jedno auto kao project car, ovo mi je daily ali opet hoću i na njemu uraditi nešto da se ističe iz mase. Sa snagom sam sad za sad zadovoljan, kad budem htio više ili ću njega malo pojačati ili kupiti sporta. Gledao sam i cijene vani kad bi se uvlačio za dijelove i još uvijek je i tamo preskup.

Što se tiče ostalog trenutno moram prvo uraditi veliki servis, lambdu i još par sitnica i onda se može početi raditi nešto drugo.
 
Član
Odlican auto i super oprema tako da se u startu istices od mase. Nisam nikad probao ovaj motor u cliu ali sam cuo da moze bas fino potegnuti a kad smo vec kod potrosnje interesuje me kolika je konkretno ta potrosnja posto sam imao ovako nesto u planu
 
Odlican brate, neka ti je sa srecom
Hvala brate moj.

Odlican auto i super oprema tako da se u startu istices od mase. Nisam nikad probao ovaj motor u cliu ali sam cuo da moze bas fino potegnuti a kad smo vec kod potrosnje interesuje me kolika je konkretno ta potrosnja posto sam imao ovako nesto u planu

Hvala druže. Fino ide fakat ja sam prezadovoljan. Prosjek mi je oko 8 litara. Može se spustiti i manje ali nema potrebe, ovo je sasvim ok.
 
Član
Sve to stoji, al taj rs sa smijesnom cijenom je sigurno kanta
mislio sam na prije koja im je bila cjena i sad i jeste smjesna sa obzirom kakvoga gradskoga trkaca dobijes da mu ne moras nista raditi ..da deres svakoga GTI ;) a oze se dobar naci po pristojnoj cijeni ,biojejedan sivi sa crvenim prugama po sebi u odlicnom stanju oko 9000km

Trenutno mi je ovo najbolja opcija jer pored clia imam još jedno auto kao project car, ovo mi je daily ali opet hoću i na njemu uraditi nešto da se ističe iz mase. Sa snagom sam sad za sad zadovoljan, kad budem htio više ili ću njega malo pojačati ili kupiti sporta. Gledao sam i cijene vani kad bi se uvlačio za dijelove i još uvijek je i tamo preskup.

Što se tiče ostalog trenutno moram prvo uraditi veliki servis, lambdu i još par sitnica i onda se može početi raditi nešto drugo.
ti prvo sredi auto da je sve ispravno pa kasnije dodaji ostalo ... uglavnom bice on ko lutka :cool:
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Sta je bilo sa strujom? Ma samo dobre felgice, ako ti treba jos snage uzmi kn gljivu i odradi izduv pa tek onda neki cip ako bi se odlucio.
 
Ma bio neki spoj, električar je to popravio, da te ne lažem i lupam, drug mi je pokupio auto od majstora jer sam ja bio na putu pa ne znam tačno gdje je bio spoj. Uglavnom riješeno je to. Što se tiče snage, tako je i planirano.
 
Top