Clio 1.2

Clio 1.2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Molim vas pomozite mi. Naime u prilici sam da kupim Renault Clio 1.2 benzin, 2002 god, pa me zanima da li je neko imao iskustva sa tim motorom i uopsteno tim autom i kakva su iskustva? Kakav je za odrzavanje, kakav je potrosac i sl?
Bio sam u Renoovom servisu i zamislite rekli su mi da nisu ovlasteni da daju takve informacije:icon_question:
 
Član
ja imam clia 1.2
sto se tice potrosnje odma da ti kazem da trosi ko upaljac, stvarno potrosnja mu je odlicna, a sto se tice odrzavanja, ne kvari se puno al djelovi nisu bas jeftini, sve zavisi od kvara.
za godinu sam na njemu ja promjenio samo nosac motora koji je 75 KM
ja ti preporucujem da kupis auto odlicno je:icon_smile:
 
Član
Sto se tice auta pravi gradski mozes se voziti sa 6 litara po gradu a mozes i sa 8...zavisi kako se vozi,generalno solidan auto mehanika mu je Ok...ali su mu plastike tipa rucka za otvaranje vrata,prekidaci za podizanje stakla i rucica za podizanje sjedeza(ukoliko je 2 vrata)...zivo sranje pucaju kao od leda...i obavezno ako se odlucis da njega kupis neka ima dva kljuca ili jedan kljuc i kod karticu...jer mu je kljuc pravo sranje osjetljiv je kao cir kod moje nane... :)
 
za taj motor znam da trosi malo 7,5-8 litara max, ali je poprilicno i trom, ima samo 59KS sto bas i nije neka prednost, mislim da ti je bolje 1.4 16V, trosi oko 0,5 do 1 litre vise po gradu, na otvorenom isto kao i 1.2, a 1.4 ima 98KS sto je sasvim dovoljno za auto tesko 1 tonu...
 
Član
Trenutna cijena tog godista 2002 se moze kupiti do 8000 da ga biras jer je prodaja automobila pala za 300 %... ako uzmes da evo kod mene kolega prodaje peug 206 1.4 2006 godina za 10500 markica.
 
elkan je napisao(la):
Trenutna cijena tog godista 2002 se moze kupiti do 8000 da ga biras jer je prodaja automobila pala za 300 %... ako uzmes da evo kod mene kolega prodaje peug 206 1.4 2006 godina za 10500 markica.

elkan ti se salis?:icon_eek::icon_eek:

Pug 206 iz 2006. 10 500 km :icon_eek:

Pa jbt prosle godine kad smo mi uzimali auto isti taj pug kosto 11 000 ALI 2001. :icon_eek::icon_eek:

oooj kriza
 
Član
ja znam da ovi 1.2 motori kako oni 8v tako i 16v trose dosta ulje i to svaki trosi tako da ti je i to jedan podatak vise
 
Član
[/quote]

elkan ti se salis?:icon_eek::icon_eek:

Pug 206 iz 2006. 10 500 km :icon_eek:

Pa jbt prosle godine kad smo mi uzimali auto isti taj pug kosto 11 000 ALI 2001. :icon_eek::icon_eek:

oooj kriza
[/quote]

Kamo srece da se salim jer to bi bio znak da kod nas nema krize...normalno ima i onih sto jos prodaju isto godiste po 14500 ali ce ga prodati svetog nikad...!
 
Član
ma druze,kupi ti tog puga,ako ikako mozes zavali se malo i u kredit,to je ponuda kakvu dobijas jednom u zivotu,skoro novo auto:icon_rolleyes:
 
Član
Neznam brate da je 15 dizel tada bi stedio a ovako s ovako malim motoricem uvjek ces drzati pun gas da bih se mogao kretati tako da ce ti i torositi ako uzimas auto da netrosi nimalo onda nemoj!!! :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top