Clio 1.2 16v,sam svoj majstor

Clio 1.2 16v,sam svoj majstor

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Zdravoo,vozim ovo auto već neke 3 godine , i jedino u njega ulažem svaki dinar xD auto je olakšano, ubacen K&N filter, malo je pojacan tj. nešto je majstor cackao oko ubrizgavanja i jacine ,ubacen je DVD pioneer sa ozvucenjem ,angel eyes farovi sa socivima,led diode kao i led zmigavci u retrovizorima tj.staklima , ofarbane felge u bijelo i retrovizori tj. okvir ,zatamljena zadnja stakla..
Planiram gewinde ,karambolke od RS 2001/2 godište ,kao i chip tuning da ga jos pojacam 20130906_183628.jpg20130728_223933.jpg
 
Član
i na ovo hoćeš branike od clia V6? :D i kako je mogo majstor čačkanjem pojačat motor koji ima Ecu? to mi nije jasno :D inače ove diode su mi nigdje veze i bijeli retrovizori i B stu također...
 
Član
i na ovo hoćeš branike od clia V6? :D i kako je mogo majstor čačkanjem pojačat motor koji ima Ecu? to mi nije jasno :D inače ove diode su mi nigdje veze i bijeli retrovizori i B stu također...

da na ovo hoću ,jer može već sam pokušavao probao od prijatelja ;) to pitaj majstora kako je uspio ja nisam mehaničar ;) a uostalom svako ima svoje mišljenje i svoj ukus
 
Član
pa nije uopšte isti clio ahahah, kako misliš stavit... i na šta će da liči od drugog auta branici, on je sav proširen, ne možeš samo branike stavit..
 
Član
fin je autic drug samo bolje ti je uradi mu ovo udubljenje na haubi, vrati retrovizore u crnu ili boju auta, stokove isto u crno.. neke vece felge i spustiti ga..a pusti se tih branika sa novijeg modela unistit ces auto nije to za njega.. vidjam te i ja po gradu a evo i jedna slikica kako bi to moglo izgledati, ovo je samo prijedlog...
 

Prilozi

  • post-9240-024350400 1353833492.jpg
    post-9240-024350400 1353833492.jpg
    803 KB · Pregleda: 94
Član
fin je autic drug samo bolje ti je uradi mu ovo udubljenje na haubi, vrati retrovizore u crnu ili boju auta, stokove isto u crno.. neke vece felge i spustiti ga..a pusti se tih branika sa novijeg modela unistit ces auto nije to za njega.. vidjam te i ja po gradu a evo i jedna slikica kako bi to moglo izgledati, ovo je samo prijedlog...

a udubljenje je uradjeno,ovo je stara slika .. hajde ovo bijelo sam furao ovo ljeto,lako je ofarbat ,a planiram spustit samo da nadjem gewinde
a mislim ovo branici bi bas odgovarali jer sam već probavao i bas stoje .ne trebam ništa rezat i to
a planiram svašta još nešta da mu uradim pa et treba i vremena i love xD
 
Član
Poliranja farova danas ,i jos bolji ANGEL EYES
LIGA druže svaka ti dala :D ovaj svaka ti čaast xD
20130928_182949.jpg 20130928_182949.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top