clean motor

clean motor

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
e ovako gledam u novina kece i covijek je uradio nesto sto ja mislim da je gotovo pa ne mogu.....ni jedno crijevo ni jedan kabel se ne vidi....pa postavlja se logicno pitanje KAKO BOGTE

et stavio bi 1.8. T u keca pa jel zna u bosni ko to uradit :))
 
Član
254em01bq4.jpg

9vju2wxm1ah5.jpg

wa192wj1sa7.jpg

146643095.jpg

P1050902_JPG.jpg

P1050866_JPG.jpg
 
Član
ma sve je ovo super....samo kad kazem da nema nijednog kabela onda to mislim doslovno znaci motor i njegovi nosaci:)[/align]....problem je sto ne mgu nac sliku al svaka cast vlasniku
 
Član
a kako motor izgleda,mozda je pravio neki "okvir" za njega,koji izgleda kao i motor pa ispod njega idu kablovi...mozda lupam,al ne znam kako nema kablova i crijeva...mozel on upalit?:)
 
Član
audi_s2 je napisao(la):
ma sve je ovo super....samo kad kazem da nema nijednog kabela onda to mislim doslovno znaci motor i njegovi nosaci:)[/align]....problem je sto ne mgu nac sliku al svaka cast vlasniku

Onda vjerovatno motor i nije u funkciji vec je samo onako za izlozbe.
 
Član
svi ovi motori su u funkciji cila struja je ispod blatobrana provedena iman slike negdi kako se to radi...
 
Član
edoze je napisao(la):
a kako motor izgleda,mozda je pravio neki "okvir" za njega,koji izgleda kao i motor pa ispod njega idu kablovi...mozda lupam,al ne znam kako nema kablova i crijeva...mozel on upalit?:)

e kolega i ja sam kontao da nadogradim okvire al slabih sam zivaca. a to sto pricas i ja sam takvog misljenja jer jedino je to neko logicno objasnjenje...al sigurno ce u buducnosti trend postat ako nije vec
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top