Classic Cars

Classic Cars

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nemam pojma nisam ja gazda(ja sam samo mod na forumu), pitaj nekog od zelenih deyo ili mozda Edo_16v on je sef.
Sto se mene tice mozemo pokrenuti temu tj. vi postaviti temu s podacim o autmobilima a ja cu je staviti pod sticky. Samo odabrati sekciju foruma gdje to spada.
 
Član
Da svako postavi PAMETAN post o klassicima koji je popracen odgovarajucim slikama to bi bilo odlicno i da se postavi nesto kao KOMENTARI za diskusiju o zadnje postavljenom modelu i da se pazi da se u redovnim intervalima postavlja po post pa tako da tema bude redovno dopunjavana a ne svaki dan po 2-3 posta i kasnije nista.
 

MTR

Član
Pa i mislio sam da se odabiru pravi klasici sa kvalitetnim opisima i slikama i da se ne lupaju gluposti tipa : ja kante , barake i to , nego ako nesto fali u postu da se dodaju prave informacije. Ima mnogo klasicnih vozila koja zasluzuju da ih se spomene , a takodje i motora koji su isli u njih , kladim se da pola foruma ne zna da je alfa imala 16V motor u 60-tim godinama , i da je Opel pravio motocikle 1910 !! . Ovo bi bilo super za edukaciju.
 
Član
Nije losa ideja i ja imam tog materijala ali da nece forum biti previse nadzidzan i nepregledan?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top