Classic Cars

Classic Cars

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

MTR

Član
Postoji li mogucnost za otvaranje teme kao sto je Classic Cars gdje bi mogli mali raspravljati o tome ( ima mnogo materijala za to ) . Postoji mnogo dobrih i jakih vozila ove vrste , da ne nabrajam dalje . Da ili ne ?
 
Koliko sam ja skonto cojek hoce da se otvori tema gdje ce se raspravljat o klasicima koji su obiljezili historiju auto industrije,a ne da postavljamo slike svojih trenutnih ili proslih auta koji spadaju u tu kategoriji.

Ja sam ZA,malo da se educiramo ;)
 
Član
ok onda cemo mali pricati o BMW ISSETI i 2002 TI
mercedes minika koja je oznaka nemam pojma
pa malo o spaceku
pa o ajkuli i tako dalje da nekenjam
a od wagena samo folcika i onaj carman kako vec to su clasici nije golf klasik ni taj lubenicar hahaha
i tako dalje kasno je nemogu se sjetiti nista vise haha
 
karmann ghia ;)

@nodi: pa vidim joker spominje svog audija 80 (koji nije vidio classica) ,ti spomenu lubenicara kako imas neke slike pa ja konto da imas slike SVOG (nekadasnjeg) lubenicara,misanderstend u vezi tebe. ;)

Uglavnom ovo sto je scaner spomenuo,to su klasici i jos mnogi drugi,ali o tome cemo ako zazivi tema ;)
 
Član
Nevidjoh da je joker spominjao avdiju:icon_biggrin: a ja se nadovezao na zezu za vw-a kechevi i dvojke..kakav ja i passat lubenicar a klasika je na pijaci uvijek bio :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top